TEFAL Subito 3 Red Wine

Subito 3 Red Wine Hriankovač s povrchom z nerezovej ocele za výhodnú cenu a s pokročilými funkciami
  • Hriankovač z nerezovej ocele s matným farebným povrchom za prístupnú cenu!

Subito Red Wine: cenovo dostupný štýlový hriankovač!

Hriankovač Subito Tefal na dva krajce je cenovo dostupný hriankovač z nehrdzavejúcej ocele s matným farebným povrchom ako doplnok do každej kuchyne.
Tento hriankovač má nielen silný výkon 850 W, je tiež kompaktný a preto ideálny pre ľudí, ktorí majú obmedzený priestor v kuchyni.

Subito sa môže pýšiť vhodnými funkciami, vrátane 7 nastavení ovládania opečenia s vysokým zdvihnutím pre jednoduchšie vyberanie hrianok. Má tiež funkciu rozmrazovania, ohrievania či zastavenia, ktorá zabráni spáleniu hrianok.
Aby si hriankovač uchoval bezchybný stav, Subito obsahuje tiež vysúvateľný priečinok na omrvinky, skvelý pre jednoduché čistenie.

  • Funkcia ohriatia, rozmrazenia a zastavenia.
  • Vysoké zdvíhanie pre jednoduché vyberanie hrianok.
  • Výkon: 850 W.
Základné fakty
  • Vysúvateľný priečinok pre omrvinky na jednoduché čistenie

  • Funkcia zastavenia/ohriatia/rozmrazenia s podsvietenými tlačidlami

  • Vysoké zdvihnutie pre jednoduché vyberanie hrianok

Funkcie – Porovnanie
Výkon 850  W
850  W
Výškový zdvihák    
   
Zastavenie    
   
Rozmrazovanie    
   
Ohrev    
   
Úrovne regulácie 7  
1 až 7  
Automatické vycentrovanie chleba pre rovnomerné opečenie    
   
Odnímateľná miska na omrvinky    
   
Priestor na odloženie šnúry    
   
Tepelne izolovaný plášť    
   
Svetelný indikátor    
   
Farby Čierna a vínovo červená  
Čierna/nehrdzavejúca oceľ  

Najčastejšie otázky
Na čo slúži tlačidlo rozmrazovania?
Na čo slúži funkcia opätovného zohrievania?
Nie, naše hriankovače nie sú vhodné na používanie vrecúšok na hrianky.
Umožňuje ľahko zdvihnúť priehradku na chlieb, vďaka čomu môžete vybrať menšie kusy, ako napríklad buchtičky a žemle, bez toho, aby ste si popálili prsty!
Na pracovnej ploche s dostatočným priestorom okolo hriankovača, mimo dosahu horľavých látok (záclony, smetný kôš, elektrická zásuvka atď.) a nikdy bez dozoru.
Takmer všetky druhy chleba, ktoré sú k dispozícii v obchodoch. Mali by ste mať na pamäti, že suchý chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Mrazený chlieb sa opeká pomalšie. Pomocou nastaviteľného termostatu si môžete prispôsobiť úroveň opekania podľa vašej chuti. Ak krajec chleba uviazne v spotrebiči, spotrebič odpojte a nechajte vychladnúť. Potom môžete vybrať krajec bez rizika popálenia.
Rozdiely v úrovniach vlhkosti medzi rôznymi druhmi chleba môžu spôsobiť, že čas a úroveň opekania sa budú líšiť. Mierne oschnutý chlieb je potrebné opekať vo veľmi nízkej polohe. Veľmi čerstvý alebo celozrnný chlieb by sa mal opekať vo vyššej polohe. Pri chlebe s nerovným povrchom, ako sú napríklad chlebové rolky, môže byť potrebná vyššia poloha opekania.
Áno, čo sa týka chleba s obsahom obilnín. Nie, čo sa týka chleba s obsahom sušeného ovocia. Jeho opekanie zmení chuť chleba k horšiemu a ovocie môže premeniť na žeravé uhlíky, čo by mohlo viesť k materiálnym škodám.
Neodporúčame zohrievať ani opekať produkty posypané cukrom alebo s cukrovou polevou.
Áno. S automatickou nastavovacou úpravou všetkých našich hriankovačov a mimoriadne hlbokými a obzvlášť širokými štrbinami na našich nových modeloch sa žemle, rožky a tenké a hrubé plátky môžu ľahko opekať bez toho, aby sa prilepili na ohrievacie telesá.
Je možné okrem chleba rozmrazovať aj iné výrobky?
Je to možné len v spotrebičoch špeciálne určených pre malé žemle. Buďte opatrní, pretože do hriankovača sa zmestia nanajvýš 2 alebo 3 žemle, aby sa zabránilo koncentrácii tepla.
Je možné zohrievať a opekať súčasne (v závislosti od modelu)?
Suchý  chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Mrazený chlieb sa opeká ešte pomalšie.
Intenzitu opekania chleba môžete nastaviť pomocou prepínača úrovne opekania.
Pred čistením, údržbou alebo uskladnením hriankovač odpojte a nechajte ho vychladnúť. Na čistenie vonkajšej strany hriankovača a napájacieho kábla použite mäkkú handričku alebo navlhčenú hubku so saponátom, potom ju celú osušte. Ak chcete vyčistiť tácku na omrvinky, vyberte ju a utrite vlhkou handričkou. Nedávajte ju do umývačky riadu. Pri údržbe hriankovača nikdy nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, kovové náčinie ani abrazívne drôtenky. ROVNAKO sa nikdy nedotýkajte ohrievacieho telesa.
Ovládacia páka môjho hriankovača nezostáva v dolnej polohe.
Jeden krajec chleba v dvojmiestnom hriankovači spôsobí nerovnomerné zahrievanie.
Štandardný chlieb štvorcového tvaru. Majte na pamäti, že starší chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Opekanie zmrazeného chleba trvá dlhšie, a to v závislosti od modelu. Váš hriankovač bude vybavený tlačidlom na opekanie chleba zo zmrazeného stavu.
Ako sa dá znovu ohriať už opečený chlieb?
Spotrebič vypnite a nechajte ho vychladnúť. Pred tým, ako sa pokúsite vybrať chlieb, spotrebič odpojte. Potom môžete vybrať krajec bez toho, aby vám hrozilo, že sa dotknete horúceho telesa. Pripomíname, že nikdy nesmiete nechávať hriankovač počas prevádzky bez dozoru.
Kde môžem svoj spotrebič na konci jeho životnosti zlikvidovať?
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.