TEFAL ULTRA MINI TT330D

ULTRA MINI TT330D Toaster Ultra Compact: kompaktný a skladný.

Ultra mini - nerezový toaster na 2 toasty

Veľmi kompaktný 2-priehradkový gril s nerezovým telom, ktorý šetrí miesto na kuchynskej linke.

Dobrý hriankovač v malom prevedení!

Elegantný a jednoduchý, úsporný na miesto. Preto si obľúbite nový Ultra Mini Toaster. Veľkosť domácich spotrebičov je dôležitá, ak máte v kuchyni obmedzený priestor. Tento 2 priehradkový toaster sa vďaka svojim malým rozmerom d25x š14x v15 cm zmestí všade. 6 teplôt pre chrumkavé toasty tak, ako ich máte radi. Toastovanie môžete kedykoľvek prerušiť, pozrieť sa, či je toast podľa vašich predstáv, vybrať ho, alebo pokračovať v opekaní. Vysoký zdvih uľahčí vytiahnutie hotového toastu. Vysúvacia tácka na omrvinky pomáha udržať toaster čistý. Nerobte kompromisy medzi štýlom a pohodlím: Praktický a kompaktný Ultra mini s lešteným nerezovým povrchom bude elegantným doplnkom vašej kuchyne.
Základné fakty
 • Veľmi malá veľkosť

  Zmestí sa všade.

 • Vysoký zdvih

  Svoju hrianku ľahko vyberiete

 • Vyberateľná tácka na omrvinky

  Udržíte hriankovač čistý.

 • Ideálny na predkrájaný chlieb

 • Stop / eject tlačidlo

  Pre ukončenie v priebehu hriankovania

 • Chrumkavý práve tak, ako si prajete

  Zvoľte si zo 6 úrovní upečenia hrianky.

 • Nerezový povrch

  Elegantný nerezový povrch sa hodí do každej kuchyne.

Funkcie
Výškový zdvihák    
Zastavenie    
Automatické vycentrovanie chleba pre rovnomerné opečenie    
Odnímateľná miska na omrvinky    
Priestor na odloženie šnúry    

Najčastejšie otázky
Na čo slúži tlačidlo rozmrazovania?
Na čo slúži funkcia opätovného zohrievania?
Nie, naše hriankovače nie sú vhodné na používanie vrecúšok na hrianky.
Umožňuje ľahko zdvihnúť priehradku na chlieb, vďaka čomu môžete vybrať menšie kusy, ako napríklad buchtičky a žemle, bez toho, aby ste si popálili prsty!
Na pracovnej ploche s dostatočným priestorom okolo hriankovača, mimo dosahu horľavých látok (záclony, smetný kôš, elektrická zásuvka atď.) a nikdy bez dozoru.
Takmer všetky druhy chleba, ktoré sú k dispozícii v obchodoch. Mali by ste mať na pamäti, že suchý chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Mrazený chlieb sa opeká pomalšie. Pomocou nastaviteľného termostatu si môžete prispôsobiť úroveň opekania podľa vašej chuti. Ak krajec chleba uviazne v spotrebiči, spotrebič odpojte a nechajte vychladnúť. Potom môžete vybrať krajec bez rizika popálenia.
Rozdiely v úrovniach vlhkosti medzi rôznymi druhmi chleba môžu spôsobiť, že čas a úroveň opekania sa budú líšiť. Mierne oschnutý chlieb je potrebné opekať vo veľmi nízkej polohe. Veľmi čerstvý alebo celozrnný chlieb by sa mal opekať vo vyššej polohe. Pri chlebe s nerovným povrchom, ako sú napríklad chlebové rolky, môže byť potrebná vyššia poloha opekania.
Áno, čo sa týka chleba s obsahom obilnín. Nie, čo sa týka chleba s obsahom sušeného ovocia. Jeho opekanie zmení chuť chleba k horšiemu a ovocie môže premeniť na žeravé uhlíky, čo by mohlo viesť k materiálnym škodám.
Neodporúčame zohrievať ani opekať produkty posypané cukrom alebo s cukrovou polevou.
Áno. S automatickou nastavovacou úpravou všetkých našich hriankovačov a mimoriadne hlbokými a obzvlášť širokými štrbinami na našich nových modeloch sa žemle, rožky a tenké a hrubé plátky môžu ľahko opekať bez toho, aby sa prilepili na ohrievacie telesá.
Je možné okrem chleba rozmrazovať aj iné výrobky?
Je to možné len v spotrebičoch špeciálne určených pre malé žemle. Buďte opatrní, pretože do hriankovača sa zmestia nanajvýš 2 alebo 3 žemle, aby sa zabránilo koncentrácii tepla.
Je možné zohrievať a opekať súčasne (v závislosti od modelu)?
Suchý  chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Mrazený chlieb sa opeká ešte pomalšie.
Intenzitu opekania chleba môžete nastaviť pomocou prepínača úrovne opekania.
Pred čistením, údržbou alebo uskladnením hriankovač odpojte a nechajte ho vychladnúť. Na čistenie vonkajšej strany hriankovača a napájacieho kábla použite mäkkú handričku alebo navlhčenú hubku so saponátom, potom ju celú osušte. Ak chcete vyčistiť tácku na omrvinky, vyberte ju a utrite vlhkou handričkou. Nedávajte ju do umývačky riadu. Pri údržbe hriankovača nikdy nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, kovové náčinie ani abrazívne drôtenky. ROVNAKO sa nikdy nedotýkajte ohrievacieho telesa.
Ovládacia páka môjho hriankovača nezostáva v dolnej polohe.
Jeden krajec chleba v dvojmiestnom hriankovači spôsobí nerovnomerné zahrievanie.
Štandardný chlieb štvorcového tvaru. Majte na pamäti, že starší chlieb sa opeká rýchlejšie ako čerstvý. Opekanie zmrazeného chleba trvá dlhšie, a to v závislosti od modelu. Váš hriankovač bude vybavený tlačidlom na opekanie chleba zo zmrazeného stavu.
Ako sa dá znovu ohriať už opečený chlieb?
Spotrebič vypnite a nechajte ho vychladnúť. Pred tým, ako sa pokúsite vybrať chlieb, spotrebič odpojte. Potom môžete vybrať krajec bez toho, aby vám hrozilo, že sa dotknete horúceho telesa. Pripomíname, že nikdy nesmiete nechávať hriankovač počas prevádzky bez dozoru.
Kde môžem svoj spotrebič na konci jeho životnosti zlikvidovať?
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.