TEFAL MASTERCHEF GOURMET PLUS QB612

MASTERCHEF GOURMET PLUS QB612 Vynikajúci pomocník na každodenné pečenie bez námahy!

Kuchynský robot Masterchef Gourmet+: Dajte voľnosť Vašej kreativite! Kuchynský robot Masterchef Gourmet+ je váš dokonalý pomocník pri pečení. S motorom s príkonom 1100 W a misou s objemom 4,6 litra zvládne až 1,8 kg cesta - a všetky vaše pekárske inšpirácie. Vďaka unikátnej metličke Flex Whisk získate dokonalý nadýchaný sneh i z jediného vajca. Pomocou metličky a miesiaceho háku z liateho kovu pripravte sladké cestá i cesto na chlieb či pizzu. To všetko s misou a tlačidlami v nádhernom dizajne na prepracovanej základni! Pripravte chutné domáce jedlá pomocou priloženého príslušenstva: antikorový mixér, krájač/strúhadlo a mlynček na mäso. 

Kuchynský robot Masterchef Gourmet+: dajte voľnosť Vašej kreativite!

Deň by nemal končiť bez domáceho koláča! S kuchynským robotom Masterchef Gourmet+ a množstvom jeho funkcií môžete konečne dať voľnosť svojej kreativite. Vychutnajte si čokoládovú penu, koláčiky, makrónky, ovocné tortičky, domáce pizze a kopec ďalších dobrôt. Kuchynský robot Masterchef Gourmet+ bol navrhnutý špeciálne pre používateľov, ako ste vy, ktorí milujú pečenie a chcú v ňom vyniknúť. Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1100 W a trom kvalitným cukrárskym nadstavcom vám Masterchef Gourmet+ pomôže rozvinúť vaše kulinárske zručnosti. Šľahanie, miesenie, miešanie: vy ste kreatívni, on má silu. S elegantným a dokonale prepracovaným kovovým plášťom a lesklou misou s objemom 4,6 litra splní Masterchef Gourmet+ všetky vaše priania. Pusťte sa do experimentovania a už dnes vytvorte nové dokonalé recepty.
Základné fakty
 • Dokonale pevný a nadýchaný sneh z vaječných bielkov, perfektné našľahanie i jediného vajca!

  Špeciálne navrhnutá FLEX šľahacia metlička ľahko dosiahne až na dno nádoby a vďaka tomu Vám okamžite vykúzli dokonale ľahké a nadýchané výsledky!

 • Pripravte si domáce koktejly, smoothie a polievky

  Táto elegantná antikorová nádoba s objemom 1,5 l odoláva teplotným šokom z horúcich a chladných ingrediencií a je ideálna na koktejly, drvenie ľadu, smoothie, polievky a pod. Pre ľahké umývanie sa dajú vybrať aj čepele.

 • Vychutnajte si čerstvo nakrájanú a nastrúhanú zeleninu a ovocie

  Krájač/strúhadlo obsahuje 4 vyberateľné kužele z antikorovej ocele pre jemné i hrubé strúhanie a krájanie ovocia, zeleniny a zemiakov. Spracované suroviny padajú priamo do misy, čo uľahčuje upratovanie.

 • Pripravte si doma čerstvé mäsové guľky, tatárske bifteky alebo hamburgery!

  Mlynček na mäso obsahuje 2 mriežky z antikorovej ocele na rôzne druhy spracovania (stredne hrubé a hrubé mletie). Optimálne výsledky zaistí samoostriaci nôž.

 • Misa s objemom 4,6 l s veľkou zvislou rukoväťou

  Vďaka mise s objemom 4,6 l ušľaháte až 10 bielkov, upečiete až 40 košíčkov a pripravíte cesto na 3 veľké pizze. Vďaka zvislej rukoväti je manipulácia ľahšia ako kedy predtým.

 • Prémiový elegantný povrch z brúsenej liatiny

  Prepracovaná liatinová základňa zvládne aj miesenie hutného chlebového cesta! Misa s atraktívnym prevedením v striebornej farbe a zrkadlovom lesku.

 • Vysoko kvalitné kovové cukrárske nadstavce

  Miesenie, miešanie a šľahanie s cukrárskymi nadstavcami: odolný kovový miesiaci hák, metlička na miešanie a šľahacia metlička Flex Whisk sú skvelé na každodenné použitie.

 • Ľahké a nadýchané vaječné bielky kedykoľvek!

  Unikátna patentovaná technológia Flex Whisk pre dokonalý nadýchaný sneh i z jediného vajca.

 • Planetárny dvojitý mixovací pohyb pre dokonalé výsledky!

  Vďaka planetárnemu mixovaciemu pohybu, kde sa hlava kuchynského robota a mixovacie háky otáčajú opačným smerom, Vám Masterchef Gourmet+ poskytne rýchle a dokonale hladké výsledky.

 • Chýba vám inšpirácia? Ponúkame 25 receptov!

  Priložená kuchárka s 25 novými receptami od slaných dobrôt až po komplikované dezerty.

Funkcie
Výkon 1100  W
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Farbený liaty kov    
Kompaktný    
Materiál misy Polished stainless steel  
Mixér Áno  
Blender total capacity 1,5  L
Materiál nádoby na mixovanie Brushed stainless steel  
Strúhadlo / krájač    
Šľahač Metal  
Hnetací hák Metal  
Metlička na šľahanie Metla Flex Whisk  
Meat mincer    
Extra bowl No  
Príslušenstvo k zakúpeniu    
Priestor na odloženie šnúry    
Farba METAL BRUSHED  

Najčastejšie otázky
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.