TEFAL Tefal BlendForce Triplax BL313A

Tefal BlendForce Triplax BL313A Čepeľ s Tripl'Ax technológiou, 6 nožov, 3 druhy rezania, 1 dokonalý výsledok

Blendforce, ultimately strong!

Discover Blendforce and its innovative Tripl'Ax technology, combining 6 stainless steel blades with 3 actions to deliver perfect results on all ingredients.

Both handy and practical, its smart Secure Lock system makes it easy to know when the blender is correctly in position, thanks to an auditory click and color code: green locked, red it's not!

Featuring 2 speeds, great for all kinds of ingredients. The blender is also easy to wash, with both a dishwasher-safe jug and removable stainless steel blades. At 500W, it's powerful enough to blend ingredients in no time.

This blender is also very versatile thanks to its chopper and grinder accessories. 

 

Základné fakty
  • A revolutionnary blade technology by Moulinex. 6 stainless steel blades combining 3 complementary actions to guarantee the perfect mix. 

  • 2 horizontal blades, one sharp and one dented to finely mix and crush all kinds of ingredients including ice cubes.

  • 2 blades facing upwards to  create a cyclonic effect and drag the ingredients onto the blades.

  • Zajistí, aby na dně nádoby nezůstali žádné nerozmixované kousky.

  • High quality and thermal shock resistant glass jar with a 1,75L total capacity (1,25L useful capacity). Ideal to prepare for the whole family at once. Perfect to crush ice. 

  • To easily see and hear when the jar is properly and safely in place. The locking click and color code let you know the status: green it's locked, red it's not! The blender will not start if the jar is not properly fitted.

  • The blender will not start if the jug is not in the correct position.

Funkcie
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Priestor na odloženie šnúry    
Počet nožov 6  
Funkcia drviča ľadu    
Materiál nádoby Sklo  
Odnímateľné čepele    
Trojosové čepele    

Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.

Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.
Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.