TEFAL INSTANT CONTROL IS8380

INSTANT CONTROL IS8380 Ľahké a výkonné naparovanie pre vyrovnanie záhybov

ODSTRÁŇTE VŠETKY ZÁHYBY PAROU JEDNODUCHO A BEZ NÁMAHY! Naparovač odevov Tefal Instant Control IS8380 rýchlo a účinne vyhladzuje záhyby a odstraňuje pachy. Ak sa ponáhľate do práce alebo potrebujete rýchlo osviežiť šaty na večeru, IS8380 vám okamžite pomôže odevy napariť. Patentovaný systém vertikálnej opory Press & Steam ponúka rovnú plochu, proti ktorej sa dá odev žehliť, čo umožňuje mimoriadne rýchle a pohodlné naparovanie odevov. S rýchlym zohriatím za 45 sekúnd, vysokou produkciou pary a naparovacou hlavou veľkosti XL je Instant Control ideálny pre intenzívne naparovanie aj pre úpravy na poslednú chvíľu, s dokonalým prispôsobením širokej škále typov látok.

Základné fakty
 • Unikátny a patentovaný systém Press & Steam

  Vertikálna opora pre ľahké naparovanie, ktorá ponúka rovnú plochu na žehlenie odevov a zároveň drží odev na mieste pri naparovaní

 • Možnosti nastavenia pre všetky typy látok

  5 stupňov množstva pary. Produkcia pary s indikáciou nastavenia na rukoväti pre odstránenie záhybov na všetkých typoch látok, a to i tých najjemnejších

 • Osviežuje a dezinfikuje

  Príkon 1700 W a výstup pary 35 g/min umožňujú hlboký prienik pary vláknami pre osvieženie a dezinfekciu všetkých druhov odevov.

 • Ľahké použitie

  Spolu s jednoduchým nastavením zapnutia/vypnutia ponúka vyberateľná nádržka na vodu s objemom 1,7 l dlhú dobu žehlenia. Odnímateľná základňa pre ľahké naparovanie dlhých šiat, pohoviek, záclon, obliečok... Bez obmedzenia dĺžkou parnej hadice

 • Úspora času a výborné výsledky

  Extra veľká naparovacia hlava so špičkou pre efektívne odstránenie záhybov na všetkých typoch tkanín. Pripravený na používanie o 45 sekúnd.

 • Príslušenstvo

  Obsahuje 4 nadstavce: kefa na látky, ktorá otvára tkanú väzbu látky pre lepší prienik pary, ideálna na odstránenie záhybov na silných látkach; nadstavec na žehlenie pukov pre ľahké žehlenie nohavíc; ochranné rukavice a odžmolkovač na odstránenie vlasov, žmolkov a zvieracej srsti pre dokonalú konečnú úpravu.

Funkcie
Výkon 1700  W
Parný výkon 35  g/min
Heat-up time 45  s
Steam head Metal  
Sanitize    
Objem nádržky na vodu 1,7  L
Nádržka na vodu Odnímateľný  
Kontrolka prázdnej nádržky    
Auto-Off Yes  
Autonomy 50  min
Adjustable pole Simple  
On/Off switch Hand operated  
Steam Setting 5 úrovní  
Steam ready indicator    
Power cord storage Hook  
Steam control on handle    
Hanger hook    
Integrated vertical support Press and Steam  
Detachable base    
Upozornenie na vodný kameň    
Accessories storage No  
Príslušenstvo Kefa na odev, zachytávač chĺpkov  
Glove    
Farba Červená a biela  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.