TEFAL Atlantis

Atlantis Všetok ten komfort a štýl skleneného vyhotovenia s elegantným dizajnom
 • Rodinné osobné váhy (4 pamäťové sloty na používateľské profily).
 • Komfort a štýl skleneného vyhotovenia.

Inteligentné váhy Atlantis: uložte do pamäte až 4 používateľské profily!

Sledujte zmeny telesnej hmotnosti vďaka osobným váham Tefal Atlantis a ich funkcii programovateľného monitorovania. Elegantný dizajn, displej LCD, automatické zapínanie/vypínanie a 100 % elektronická technológia pomohli osobným váham Atlantis prepracovať sa až na druhé miesto na trhu!*
 • 4 pamäťové sloty pre celú rodinu.
 • Ľahko čitateľný displej LCD (27 mm číslice).
 • Presnosť na 100 g.
 • Automatické zapnutie/vypnutie.
 • Plošina z tvrdeného skla, ktoré sa ľahko čistí.
 • 100 % elektronická technológia. Vyžadujú sa 2 batérie LRO3 (nie sú súčasťou dodávky).

* Štatistiky dodané nezávislým laboratóriom – SO 2013

Základné fakty
 • 2100072084_B1.png

  4 pamäťové sloty

 • 2100072084_B2.png

  Automatické zapnutie/vypnutie

 • 2100072084_B3.png

  Rozdiel hmotnosti

Najčastejšie otázky
Kedy počas dňa je vhodné sa vážiť? A ako často?
Aký je účel automatickej funkcie START/STOP?
Ako sa dajú zmeniť jednotky hmotnosti (kg, lb)?
Aký je princíp merania v prípade diagnostickej váhy?
Aby sa dosiahla úplná spokojnosť s týmto prístrojom, meranie a váženie sa musí vždy vykonávať za rovnakých podmienok: – Vždy sa vážte naboso. Vaše nohy musia byť suché a správne umiestnené na elektródach. Upozorňujeme, že ak máte na nohách príliš veľa stvrdnutej kože, môže to mať vplyv na výsledky merania. – najlepšie raz týždenne hneď ráno, – 1/4 hodiny po prebudení, aby sa voda vo vašom tele rozložila do dolných končatín. Je dôležité, aby medzi nohami (stehná, kolená, lýtka) ani chodidlami nebol žiadny kontakt. V prípade potreby si medzi nohy zasuňte hárok papiera.
Dá sa prístroj používať s mokrými nohami?
Ako sa dá moja osobná váha vyčistiť?
Osobnú váhu uchovávajte voľne položenú bez toho, aby sa na nej niečo nachádzalo. Ak ju nebudete dlhší čas používať, vyberte batérie.
Odporúčame vždy používať nové alkalické batérie (batérie typu LR03) a nikdy nepoužívať batérie s fyziologickým roztokom (batérie typu R03), ani dobíjateľné batérie (batérie typu HR03). Pri výmene batérií vždy vymeňte všetky batérie za nové alkalické batérie. Netýka sa to váh, pri ktorých sa používajú gombíkové batérie typu CR2032 alebo lítiové batérie.
To, že sa po výmene batérií zobrazí správa „8888“, je normálne. Výrobok je vo fáze spúšťania. Umiestnite ho na rovnú plochu a počkajte, až správa zmizne. Keď váhy presuniete alebo sa na nich postavíte, zatiaľ čo je zobrazená správa „8888“, znovu sa začne spúšťanie ich chodu. Spúšťanie chodu môže trvať od 5 do 30 sekúnd.
Váhy zaznamenali pri vážení odchýlku a prebieha opätovná kalibrácia. Budete musieť z váh zostúpiť a pred tým, ako sa znovu postavíte na váhy, počkať, kým sa znovu nezobrazí údaj „0,0“.
Virtuálna klávesnica sa aktivuje až po ukončení váženia. Je potrebné dodržiavať tieto pravidlá: - po ukončení váženia zostúpte z výrobku, - pri ťukaní na klávesy musí výrobok zostať na zemi, - ťukajte na klávesy iba jedným prstom, - na ťukanie na klávesy používajte iba prst (žiadne predmety).
Diagnostická váha: Berie sa pri výpočte do úvahy tuk na bruchu?
Áno, hmotnosť odevu sa započítava do hmotnosti tuku.
Prečo je dôležité vždy používať rovnakú osobnú váhu?
Odporúčame, aby ste sa poradili so svojím lekárom, ktorý vám presne povie, či môžete počas tehotenstva bezpečne používať inteligentnú váhu. Ak ju budete používať, výpočet množstva telesného tuku bude nesprávny. Preto vám odporúčame, aby ste nebrali ohľad na vaše výsledky počas tehotenstva.
Ak máte kardiostimulátor alebo používate nejakú inú zdravotnícku pomôcku, nemali by ste používať inteligentnú váhu. Inteligentná váha vysiela cez telo malý elektrický signál, aby zmerala množstvo vášho telesného tuku, čím môže dôjsť k poškodeniu alebo rušeniu kardiostimulátora (alebo inej zdravotníckej pomôcky).
Kde môžem svoj spotrebič na konci jeho životnosti zlikvidovať?
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.