Tefal Ingenio Force

Ingenio Force Stačí jedno cvaknutie a varenie na špičkovej úrovni je teraz ľahké a jasné!

Vďaka radu Ingenio a jeho 100 % bezpečnej odnímateľnej rukoväti môžete obyčajným cvaknutím prepínať medzi jednotlivými panvicami. Varte medzi varnou plochou a rúrou na pečenie, podávajte priamo na stôl a uchovávajte pokrmy v chladničke. Vo vašej kuchynskej linke potom oceníte vynikajúcu stohovateľnosť a priestorovú nenáročnosť. Hrnce a panvice Ingenio Force sú kompatibilné so všetkými zdrojmi ohrevu vrátane indukcie a sú vybavené trvanlivou nepriľnavou povrchovou úpravou.

Z varnej dosky do rúry, na stôl, do chladničky alebo umývačky riadu, Ingenio je šikovnou odpoveďou na všestranný kuchynský riad. Vďaka priestorovo úspornej a stohovateľnej konštrukcii zaisťuje ľahké uloženie vo vašej kuchynskej linke. Jeho patentovaná bezpečná a odnímateľná rukoväť unesie až 10 kg** a vzťahuje sa na ňu desaťročná záruka*. Ingenio Force je kompatibilný so všetkými zdrojmi vrátane indukcie. Nechýba indikátor správnej teploty Thermo-Spot® pre skvele pripravené, chuťove bohaté pokrmy. Panvice Ingenio Force majú nepriľnavý povrch Titanium Force, ktorý vydrží až 2x dhšie.*** Získajte lahodné výsledky každý deň s Tefalom, svetovou jednotkou v kuchynskom riade****.

*Táto záruka Tefal nemá vplyv na prípadné zákonné práva spotrebiteľa alebo na práva, ktoré sa nedajú vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči maloobchodnému predajcovi, u ktorého spotrebiteľ výrobok zakúpil.

**Podľa interných skúšok

*** Tefal® Titanium Force vydrží až 2-krát dlhšie než Tefal® Intensy ****Údaje nezávislého panelu z roku 2014 predaja podľa hodnoty značky, definície kategórie kuchynského riadu      

Základné fakty
 • thermospot.jpg

  INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® (len u panvíc) sa sfarbí do červena, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu pre skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.  

 • 2100089863-B4.jpg

  KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI ZDROJMI OHREVU

  Kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu - elektrina, plyn, sklokeramika, indukcia.

 • 04EE-USP.png

  NEPRIĽNAVÝ POVRCH TEFAL FORCE

  Tento vysoko kvalitný nepriľnavý povrch ponúka vynikajúcu odolnosť a trvanlivosť vďaka obsahu minerálnych a titánových častíc. Vydrží až dvakrát dlhšie*.

 • 04EE-B4.png

  TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*

  Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. *Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu

 • 2100089863-B3.jpg

  VONKAJŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH

  Ľahké čistenie vďaka vonkajšiemu nepriľnavému povrchu.

 • 2100089863-B5.jpg

  ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE

  Našim cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

 • madein-sk.png

  VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU

  Rad riadu Tefal Ingenio je navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku.

Funkcie
Material ALUMINUM  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÁ DOSKA - KERAMIKA - HALOGÉN  
Oven compatibility ALL EXCEPT HANDLES & LIDS  
Dishwasher safe YES  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NON-STICK COATING  
Inside Coating Name TITANIUM FORCE  
Inside Coating Color BLACK  
Thermo-Spot (Temperature indicator) PANS, SAUTEPANS & WOKPANS ONLY  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NON-STICK COATING  
Outside coating color 1 BLACK  
Handle type Removable  

Návod   na použitie