TEFAL DRINK2GO K3192412 ružová 0,6 l

DRINK2GO K3192412 ružová 0,6 l Pitný režim pre celú rodinu - a štýlovo!

Zaistite štýlovo pitný režim celej rodiny vďaka opakovane použiteľnej fľaši na pitie Tefal Drink2Go. Vďaka 100% vodotesnej konštrukcii vhodnej do umývačky riadu a dvojcestnému otváraniu závitového uzáveru je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, čo vám i vašim blízkym zaručí pokoj. Robustná a napriek tomu ľahká konštrukcia z ľahkej antikorovej ocele je ozdobená veselými obrázkami.

Tefal Drink2Go: Moderná fľaša na pitie pre zaistenie pitného režimu

Dodržiavanie pitného režimu ešte nikdy nebolo také štýlové. Vďaka fľaši na pitie Tefal Drink2Go si môže celá rodina štýlovo vychutnať svoj obľúbený nápoj. Jej 100% vodotesná konštrukcia funguje dokonca aj so sýtenými nápojmi, a je 100% vhodná do umývačky bez rizika poškodenia dekoru. Táto ekologicky šetrná, opakovane použiteľná fľaša na pitie neobsahuje BPA, čím je 100% bezpečná pre Vás aj Vašu milovanú rodinu. Intuitívny závitový uzáver s mäkkým povrchom ponúka dvojité otváranie s malým otvorom pre pohodlné pitie alebo s veľkým otvorom pre jednoduché plnenie a čistenie. V neposlednom rade hrá dôležitú úlohu ultra ľahký design z ľahkej antikorovej ocele, ktorá je ideálna na každodenné použitie. S veselými obrázkami.
Základné fakty
 • 100% TESNIACI

  Vychutnajte si absolútnu pohodu vďaka dokonale tesniacej konštrukcii, ktorá udrží každú kvapku Vášho obľúbeného - a dokonca aj sýteného - nápoja tam, kde má byť!

 • 100% VHODNÉ DO UMÝVAČKY

  Jednoducho čistiteľná a vhodná do umývačky bez rizika poškodenia obrázkov.

 • 100% BEZPEČNÁ

  Neobsahuje BPA.

 • ZÁVITOVÝ UZÁVER

  Intuitívny závitový uzáver s dvojcestným otváraním: malý otvor pre pohodlné pitie alebo široký otvor pre jednoduché plnenie a čistenie. S praktickým mäkkým povrchom.

 • KONŠTRUKCIA Z ĽAHKEJ OCELE

  Jednovrstvová stena z antikorovej ocele bez vnútornej povrchovej úpravy.

 • ROBUSTNÁ, NO NAPRIEK TOMU ĽAHKÁ

  Veľmi robustná, napriek tomu ľahká pre jednoduché prenášanie.

Funkcie
Body Surface Finish OPAQUE - HIGH GLOSS  
Dimension 0,6 L  
Body Decor PRINTED  
Bottom STANDARD  
Lid Type SCREW LID-AUTO CLOSE  

Návod   na použitie