TEFAL FRUTELIA + METAL ZE420D38

FRUTELIA + METAL ZE420D38 Každý deň čerstvé šťavy bez námahy!

Odšťavovač Tefal Frutelia + je dokonalý pomocník pre prípravu vašich obľúbených štiav a predstavuje najľahší spôsob, ako si každý deň pochutnať na zdravých čerstvých džúsoch. Veľký plniaci otvor umožňuje ľahké vkladanie veľkých alebo celých kusov ovocia, a príkon 400 W v kombinácii s 2 rýchlosťami a pulznou funkciou zaručuje bezchybné krájanie, drvenie a mixovanie. Všetko dopĺňa elegantný antikorový povrch, ktorý dokonale zapadne do vašej kuchyne. 

Referenčné číslo: ZE420D38

Odšťavovač Frutelia +: čerstvé a zdravé džúsy v modernom štýle

Odšťavovač Tefal Frutelia + umožňuje úplne jednoduchú prípravu čerstvých ovocných štiav, takže s ním máte na dosah ruky bezchybný výkon, zdravie a vynikajúce výsledky. Veľký otvor umožňuje vkladanie veľkých kusov alebo celého ovocia, príkon 400 W v kombinácii s 2 rýchlosťami a pulznou funkciou zase zaisťuje jednoduché spracovanie vašich obľúbených surovín. Antikorový filter je zárukou dlhodobého výkonu, a nádoba na dužinu s objemom 950 ml ponúka ideálnu kapacitu pre každú príležitosť. Prístroj Frutelia + s praktickou kompaktnou konštrukciou pre ľahké skladovanie, systémom proti odkvapkávaniu na linku a bezpečnostnými prvkami, ako sú protisklzové nôžky, je dokonalým odstredivým odšťavovačom na každý deň. Všetko dopĺňa elegantný antikorový povrch, ktorý dokonale zapadne do vašej kuchyne.
Základné fakty
 • Rýchla a ľahká príprava

  Dokonalý odšťavovač pre každodennú rýchlu a ľahkú prípravu štiav plných chuti, ktorý je vybavený veľkým plniacim otvorom pre vkladanie veľkých alebo celých kusov ovocia.

 • Veľmi praktický kompaktný dizajn

  Kompaktný dizajn pre ľahké skladovanie zaberá menej miesta na linke a uľahčuje každodenné použitie.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné časti je možné ľahko umývať v umývačke riadu.

 • Vysoký výkon a ľahké ovládanie

  Príkon 400 W, dve rýchlosti a pulzná funkcia zaisťujú mimoriadne účinné krájanie, drvenie a mixovanie všetkých surovín.

 • Praktické funkcie

  950 ml nádoba na dužinu ponúka dokonalý objem pre každú príležitosť, a je ideálna ako pre každodenné použitie, tak pri príprave nápojov pre návštevu.

 • Bezpečné použitie a prenášanie

  Stabilná konštrukcia s protisklzovými nôžkami je dokonale prispôsobená na použitie na linke bez rizika skĺznutia alebo pádu, a dve ergonomické rukoväte s jednoduchou aretáciou umožňujú ľahké prenášanie.

 • Bez neporiadku

  Systém proti odkvapkávaniu udrží vašu linku v čistote.

Funkcie
Materiál tela Nerezový  
Materiál filtra Nerez  
Počet filtrov 1  
Priemer plniaca trubica 60  mm
Systém uzamknutia 2stranné rukoväte  
Hrdlo zabraňujúce kvapkaniu    
Priame servírovanie    
Nastavenie rýchlosti 2 + pulse  
Vhodné do umývačky - detaily Spare parts  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Príkon 400  
Farba Antikorová oceľ/čierna  
Objem nádoby na odpad 0.95  L
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Nie je nevyhnutné, aby ste odstránili šupku alebo kôru. Potrebné je olúpať len ovocie s hrubou, horkou šupkou, akú majú napríklad citróny, pomaranče, grapefruity alebo ananás (odstráňte jadro).
Rovnako nie je nutné odstrániť malé semienka z melóna alebo hrozna, ale musíte odstrániť kôstky z ovocia, ako sú broskyne, čerešne a pod.
Spotrebič nepoužívajte bez zastavenia dlhšie ako 20 minút.
Čistenie spotrebiča je jednoduchšie, ak sa vykoná hneď po použití. Filter by sa mal najprv vyčistiť mäkkou kefkou v studenej vode a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne. Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu, s výnimkou zbernej nádoby na šťavu. Zbernú nádobu na šťavu je potrebné umyť vo vode so saponátom.
Do umývačky riadu môžete dať všetky súčasti okrem motora.
Umyte ho hneď po použití. Vrchnák, nádoba, lieviky a filtračný košík sa môžu umývať v teplej vode so saponátom alebo v hornom koši umývačky riadu. Motorovú jednotku utrite vlhkou hubkou.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť odnímateľné časti.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Áno, vyberajte čerstvé, zrelé ovocie a zeleninu, ktorá je zdrojom väčšieho množstva šťavy. Ak použijete ovocie, ktoré je prezreté, filter sa rýchlejšie upchá.
Nie, šťava získaná prirodzenou cestou bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok by sa mala čo najskôr skonzumovať. V styku so vzduchom zoxiduje a jej chuť a farba sa môžu zmeniť. Aby šťava tak rýchlo nezhnedla, môžete do nej pridať pár kvapiek citróna.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.