TEFAL INFINY JUICE ZC255B 200W

INFINY JUICE ZC255B 200W Až 2x viac džúsu, o štvrtinu viac vitamínu C, 2x viac mladosti*

It has never been so easy to make “Fresh and delicious juices for a maximum of vitamins!”

Using the cold pressed technology, it gently squeezes the juice out of fruits and vegetables while maintaining its natural flavor, original color and above all its nutrients.

Low speed (average 60 rpm), to minimize the oxidation and to produce a superior and longer lasting juice…

 

*Laboratory tests performed with 1kg of raspberries for the juice, 1kg of oranges for the vitamin C and 1 kg of grapes for the antioxidants in comparaison with the Tefal ZN65 centrifugal juicer

*Laboratory tests performed with 1kg of raspberries for the juice, 1kg of oranges for the vitamin C and 1 kg of grapes for the antioxidants.

Základné fakty
 • The slow rotation screw gently presses on the juice filter, fruits, vegetables and herbs... This efficient technology allows to extract up to 2x more juice, 1/4 more vitamins C and 2x more antioxidants as compared to our most powerful centrifugal juicer (Tefal ZN65)*

 • And the counter top remains clean no matter what!

 • With the Infiny juice and its juice filter, it has never been so easy to make “Fresh and delicious juices for a maximum of vitamins!”
  Juice made of fruits, including soft varieties (berries), vegetables, notably the leafy greens…
  Tasty, colorful, pleasure fill in one glass!

 • Intuitive assembly and ergonomic use, very convenient to use every day!

 • A silent technology to enjoy juicing, any time of the day...

 • Low speed (average 60 rpm), to minimize the oxidation and to produce a superior and longer lasting juice... 

 • Infiny Juice cold press technology extarcts up to 2x jiuce than tranditional centrifugal.

 • 2 jugs to collect  juice and dry pulp. Removable elements easy to clean...A simple rinsing is enough between 2 preparations...

Funkcie
Materiál tela Plastic  
Materiál filtra Stainless steel  
Počet filtrov 1  
Hrdlo zabraňujúce kvapkaniu    
Externá nádoba na odpad    
Priame servírovanie    
Priestor na odloženie šnúry    
Môže sa umývať v umývačke riadu    

Najčastejšie otázky
Nie je nevyhnutné, aby ste odstránili šupku alebo kôru. Potrebné je olúpať len ovocie s hrubou, horkou šupkou, akú majú napríklad citróny, pomaranče, grapefruity alebo ananás (odstráňte jadro).
Rovnako nie je nutné odstrániť malé semienka z melóna alebo hrozna, ale musíte odstrániť kôstky z ovocia, ako sú broskyne, čerešne a pod.
Spotrebič nepoužívajte bez zastavenia dlhšie ako 20 minút.
Čistenie spotrebiča je jednoduchšie, ak sa vykoná hneď po použití. Filter by sa mal najprv vyčistiť mäkkou kefkou v studenej vode a malo by sa s ním zaobchádzať opatrne. Všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu, s výnimkou zbernej nádoby na šťavu. Zbernú nádobu na šťavu je potrebné umyť vo vode so saponátom.
Do umývačky riadu môžete dať všetky súčasti okrem motora.
Umyte ho hneď po použití. Vrchnák, nádoba, lieviky a filtračný košík sa môžu umývať v teplej vode so saponátom alebo v hornom koši umývačky riadu. Motorovú jednotku utrite vlhkou hubkou.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť odnímateľné časti.
Áno, vyberajte čerstvé, zrelé ovocie a zeleninu, ktorá je zdrojom väčšieho množstva šťavy. Ak použijete ovocie, ktoré je prezreté, filter sa rýchlejšie upchá.
Nie, šťava získaná prirodzenou cestou bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok by sa mala čo najskôr skonzumovať. V styku so vzduchom zoxiduje a jej chuť a farba sa môžu zmeniť. Aby šťava tak rýchlo nezhnedla, môžete do nej pridať pár kvapiek citróna.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.