TEFAL MASTERCHEF GOURMET BAKING WITH KIDS QB51K138

MASTERCHEF GOURMET BAKING WITH KIDS QB51K138 Poďme upiecť tortu!

Kuchynský pákový robot Masterchef Gourmet Baking With Kids a detská sada na pečenie ponúka úplne nový spôsob kvalitne stráveného času s deťmi a nezabudnuteľné zážitky. Objavte čistú radosť z pečenia s vašimi malými pomocníkmi v kuchyni s vysoko výkonným kuchynským robotom a kompletnou detskou sadou na pečenie, ktorá vám poskytne nekonečnú inšpiráciu: nástroje pre spoločné zdobenie, mini zvieratkové formičky, hravé pečiatky na sušienky, recepty vhodné pre deti a farebne odlíšená sada odmeriek.

Referenčné číslo: QB51K138

Pákový kuchynský robot Masterchef Gourmet a detská sada na pečenie

Kvalitne spoločne strávený čas nikdy nechutil tak sladko! Sada Masterchef Gourmet Baking With Kids s kompletnou detskou sadou na pečenie a kuchynským robotom pre nekonečnú inšpiráciu a ľahké dezerty upečené do dokonalosti je skvelý nástroj pre vytváranie rodinnej harmónie. Tento kuchynský robot s príkonom 1100 W ponúka nekompromisný výkon a pokročilé funkcie: patentovaný systém Flex Whisk pre dokonalé šľahanie i samotného vajca, planetárny pohyb pre rovnomerné miešanie, jednoduché ovládanie, dokonalá kapacita 4,6 L a ďalšie. Detská sada na pečenie - v kompletnom prevedení spolu s pomôckami pre spoločné zdobenie, mini zvieratkovými formičkami, hravými pečiatkami na sušienky, receptami vhodnými pre deti a farebne odlíšenou sadou odmeriek, a to všetko v praktickom obale - zaistí hodiny kvalitne spoločne stráveného času. Táto sada vhodná pre deti podnecuje malých pomocníkov, aby vám pomáhali v kuchyni, posilňuje sebavedomie a vytvára krásne spomienky, ktoré si deti uchovajú počas mnohých rokov spoločného pečenia - pre radosť všetkých, ktorí budú môcť vaše výtvory ochutnať!
Základné fakty
 • Kompletná sada na pečenie pre deti

  Vysoko výkonný kuchynský robot a kompletná sada na pečenie pre deti ponúka hodiny spoločnej zábavy v kuchyni, pre kvalitne strávený čas s rodinou a nezabudnuteľné detské zážitky pri pečení.

 • Nekonečná kreativita

  Dokonalý spôsob, ako stráviť kvalitne čas spolu s deťmi: spoločné zdobenie, mini zvieratkové formičky, hravé pečiatky na sušienky, recepty vhodné pre deti a sada detských odmeriek.

 • Obal v špeciálnej edícii

  Dodajte spoločnému pečenia osobitý aspekt so zdobeným obalom pre jednoduché skladovanie.

 • Výnimočný kuchynský robot

  Kuchynský robot sa môže pochváliť pôsobivým motorom s príkonom 1100 W pre skvelé a rýchle výsledky, s exkluzívnou technológiou Flex Whisk pre dokonalé šľahanie aj samotného vajcia

 • Dokonalé mixovanie ľahko

  Planetárny pohyb zaisťuje rovnomerné výsledky a konzistenciu na profesionálnej úrovni, s 5 rýchlosťami a pulznou funkciou, ktoré jednoducho splnenia všetky vaše potreby v oblasti pečenia.

 • 8 receptov sa jednoduchým postupom

  Listy s receptami s jednoduchým postupom spolu so sadou farebných odmeriek vhodných pre deti sú vhodné pre aktivity rozvíjajúce sebadôveru a pre kvalitne strávený čas spolu.

 • Výrobok je opraviteľný po dobu 10 rokov

  Spoločnosť Tefal sa zaviazala ponúkať všetky náhradné diely v priemere po dobu 10 rokov od zakúpenia (týka sa len kuchynského robota a nie príslušenstvo), aby sa tak podieľala na ochrane životného prostredia a pomáhala znižovať množstvo odpadu.

 • Výnimočné cukrárske nástavce

  Vysoce kvalitní kovové cukrářské nástavce Masterchef Gourmet jsou vybaveny technologií Flex Whisk pro přípravu lehkých těst, s metlou na dortové těsto a hnětacím hákem z litého kovu na hutnější těsta a směsi.

 • Dokonalý objem 1,7 L

  Dokonalý objem na každú príležitosť: 4,6 L nerezová nádoba pojme cesto až na 40 cupcake a 3 lahodné pizze.

 • Voliteľné príslušenstvo

  Premeňte svojho kuchynského robota vďaka všestranným nadstavcom (predávajú sa samostatne), ako je plastový mixér, mini sekáčik, sekáčik na mäso, strúhadlo/krájač a odšťavovač na dokonale univerzálny kuchynský prístroj.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1100  W
Celkový objem nádoby 4.6  L
Nastavenie rýchlosti 8  
Metlička na šľahanie Metla Flex Whisk  
Počet receptov 8  
Kuchárska kniha    
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Cesto na chleba 0.8  kg
Cesto na koláč 1.8  kg
Materiál misy Nerezová oceľ  
Mixér Nie  
Šľahač Kovový  
Hnetací hák Kovový  
Extra miska Nie  
Príslušenstvo k zakúpeniu    
Uloženie káblu    
Farba SNEHOVO BIELA  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.