TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB505

MASTERCHEF GOURMET QB505 Vynikajúci pomocník pre každodenné pečenie bez námahy! A nielen to - navyše mixuje, strúha, melie mäso a odšťavuje ovocie.

Pre nevšedný zážitok z pečenia!

Pre nevšedný zážitok z pečenia!

Masterchef Gourmet Vám vždy uľahčí pečenie: pripraví pečivo, čokoládovú penu, koláče i náročný pšenično-ražný chlieb. Má 900W výkonný motor, planetárny pohyb pevných celokovových hnetacích a šľahacích nástrojov. S Masterchef Gourmet pripravíte lahodné delikatesy!

Vďaka patentovanej šľahacej metličke Flex Whish ušľaháte bielok dokonca už z jedného vajca. Šľahá, miesi, mixuje. V 4,6l veľkej nádobe z nehrdzavejúcej ocele, s 3 odolnými kovovými nástrojmi na prípravu cesta a šľahanie, pripravíte až 1,8 kg cesta na koláče. Výkonný motor, celokovová misa, odolný a pevný hák si ľahko poradí až s 0,8kg ťažkého chlebového cesta alebo cesta na pizzu.
Širšie využitie v kuchyni Vám umožní mixér, krájač, mlynček na mäso a odšťavovač - ktoré sú súčasťou balenia, a ďalšie dodatočné príslušenstvo (pasta box, sekáčik atď.)
 

Outstanding daily cake making!

Základné fakty
 • Už z jedného bielka ušľahá pevný a nadýchaný sneh. Vždy a spoľahlivo.

  Patentovaná metlička Flex Whisk šľahá v troch smeroch. Vždy dosiahne na dno šľahacie misy, a tak počas chvíle vyšlehává všetky ingrediencie. Výsledok je vždy ľahký a vzdušný.

 • Pripravíte ovocné smoothie, rozmixujete cesto na palacinky, pripravíte krémové polievky a oveľa viac...

  1,5 l veľká nádoba na mixovanie s odmernou stupnicou a dávkovacie viečko na suroviny počas mixovania naplní všetky vaše potreby!

 • Vychutnajte si čerstvo nakrájané ovocie a zeleninu

  Krájač a strúhač obsahuje 4 vymeniteľné nástavce z nehrdzavejúcej ocele na hrubé či jemné krájanie a strúhanie.

 • Pripravíte čerstvé fašírky, hamburger alebo domáci tatársky biftek.

  Mlynček na mäso obsahuje 2 nerezové mlecie dosky o dvoch hrúbkach (stredná a hrubá). Samoostriaci nôž zaručuje bezchybné mletie a optimálne výsledky.

 • Vychutnajte si rok plný vitamínov. Pripravte si jablkový, pomarančový, mrkvový alebo paradajkový džús. Ideálny pre Váš každodenný príjem vitamínov.

  Nerezový filter odstredí šťavu z ovocia i zeleniny. Čistiť sa môže ľahko aj v umývačke.

 • Veľmi kvalitné pracovné nástroje

  Miesenie, mixovanie, šľahanie každý deň s odolnými, pevnými celokovovými nadstavcami: pevný šľahací hák na ťažké cestá, výkonný miesič na liate cestá a patentovaná Flex Whisk metlička na dokonalý sneh už z 1 bielka.

 • 4,6 l veľká nádoba z nehrdzavejúcej ocele

  Nerezová nádoba má obrovskú kapacitu 4,6l. Vyšľahá 10 bielkov, vymiesi cesto na 40 mini muffinov, alebo 3 veľké pizze.

 • Vždy ľahký a vzdušný sneh!

  Patentovaná technológia Flex Whisk ušľahá veľmi rýchlo dokonalý sneh už z jedného bielka.

 • Planetárny pohyb pre dokonalé šľahanie a miesenie

  Hlava robota vďaka dvojitému planetárnemu pohybu rotuje v protichodných smeroch. Dochádza tak k rýchlemu, hladkému a rovnomernému spracovaniu cesta.

   

 • Hľadáte inšpiráciu? Vychutnajte si 25 receptov.

  V kuchárskej knihe nájdete 25 sofistikovaných receptov na lahodné dezerty.

Funkcie
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Materiál misy Brúsená nerezová oceľ  
Mixér Áno  
Materiál nádoby na mixovanie Plast  
Strúhadlo / krájač    
Šľahač Áno  
Hnetací hák Áno  
Metlička na šľahanie Metla Flex Whisk  
Mlynček na mäso    
Odšťavňovač    
Extra miska No  
Príslušenstvo k zakúpeniu    
Priestor na odloženie šnúry    
Kuchárska kniha    
Záruka 1 ROK  

Najčastejšie otázky
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.