TEFAL Masterchef Gourmet QB404H

Masterchef Gourmet QB404H Výkonný a všestranný, zmení varenie na kúsok torty!
 • Duálna planetárna rotácia na dosiahnutie rýchlych, hladkých výsledkov.
 • Robustné, vysoko kvalitné pomôcky na prípravu pečiva na ľahké pečenie.
 • Patentovaná metlička schopná spracovať aj to najmenšie množstvo – hoci aj jediné vaječné bielko.

Zjednodušené pečenie koláčov!

Všetci veľkí šéfkuchári na svete milujú svoje kuchynské roboty a vy si okamžite zamilujete toho vášho! Pretože Masterchef Gourmet značky Tefal je dokonalým partnerom na všetko vaše varenie a pečenie.
Vykonajte práce pri príprave ľahkých zmesí na koláč a chlebového cesta vďaka vysoko výkonnému šľahaču a hnetaciemu háku, pripravte ľahké a vzdušné vyšľahané bielky pomocou jedinečného pomocníka Flex Whisk. 4-litrová misa z nehrdzavejúcej ocele sa dodáva vybavená vekom.

Vďaka duálnej planetárnej rotácii (hlava prístroja a cukrárske nástroje sa otáčajú v opačnom smere) tento kuchynský robot hnetie a šľahá všetky ingrediencie až k dokonalosti. Zjednodušte si svoj život štýlovo!
 • Duálna planetárna rotácia na dosiahnutie rýchlych, hladkých výsledkov.
 • Mimoriadne všestranný vďaka svojmu 1,5 l mixéru na prípravu skvelých koktailov, pomocou jeho drviča/krájača nastrúhajte a nakrájajte zeleninu.
 • Použite náš jedinečný patentovaný Flex na vyšľahanie aj toho najmenšieho množstva vaječného bielka!
Základné fakty
 • MASTERCHEF_GOURMET_2.png

  Planetárny duálny pohyb miešania na dosiahnutie rýchlych a hladkých výsledkov

 • MASTERCHEF_GOURMET.png

  Vysoko výkonné pomôcky na prípravu zmesí na chlieb a pečivo

 • 1,5 l mixér na koktaily, polievky, palacinkové cesto…

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.