TEFAL WIZZO QB300

WIZZO QB300 Tohoto pomocníka si zamilujete

 Kuchynský robot Wizzo vám zjednoduší život v kuchyni. So sadou na cesto s patentovanou technológiou Flex Whisk je úspech zaručený: torty, koláče, pizza a iné jedlá už pre vás nebudú žiadnym tajomstvom. Recepty, do ktorých ste sa chceli vždy pustiť, ale netrúfli ste si, teraz môžete realizovať. Vďaka čelnému otvoru a bočným ovládacím tlačidlám si nemusíte kvôli presúvaniu produktu vo všetkých smeroch vykrútiť hlavu. Wizzo vie, ako sa zabývať v každej kuchyni a jeho plochá zadná konštrukcia dobre padne všade, kde ho chcete mať. S robotom Wizzo po boku budete vždy prekvapení!    

Referenčné číslo: QB300138

Neexistuje nič, na čo by ste si s Wizzo netrúfli

Skutočný talent vie, ako má vyzerať správny pomocník, ktorý vám umožní odhaliť váš kulinársky potenciál. Wizzo je tu, aby bolo pečenie a varenie jednoduchšie. Vďaka planetárnemu pohybu je Wizzo profesionálom v oblasti mixovania, miešania, miesenia a dokonca aj šľahania (vďaka patentovanej technológii Flex Whisk). Či už sa chystáte pripravovať sladké či slané jedlá, tento pomocník je pripravený na všetko. Wizzo je tu vždy pre vás, aby vám prostredníctvom detailných receptov a video návodov s tipmi a trikmi pomohol vaše predstavy realizovať a stať sa majstrom kuchyne. Jeho jednoduchý tvar a zaguľatený dizajn napovedá, že je priateľským a verným pomocníkom. Už čoskoro vás chytí kuchárska vášeň a budete prekvapení, kam až vás zavedie! Počas chvíľky budete s hrdosťou zdieľať svoje pokroky a nové postupy.
Základné fakty
 • Prekvapte sami seba s Wizzo!

  Skutočný talent vie, ako má vyzerať pomocná ruka, ktorá vám pomôže odhaliť váš kulinársky potenciál. Wizzo je synonymom kúziel a praktickosti. Je tu preto, aby prácu v kuchyni zjednodušil. Postupné objavovanie potenciálu tohto pomocníka vás bude motivovať k ďalším pokrokom!  

 • Extra rýchle šľahanie

  Jedinečná a patentovaná technológia Flex Whisk vyšľahá super rýchlo snehové bielky do pevných tvarov, a to i z jediného vajíčka.

 • Ľahké použitie, ľahké skladovanie

  Navrhnuté pre maximálne pohodlné používanie, so všetkými ľahko dostupnými funkciami na čelnej strane. Konštrukcia s ovládaním na čelnej strane optimalizuje využitie priestoru vašej kuchynskej linky. Vďaka tomu Wizzo dobre sadne všade tam, kde ho chcete mať.

 • Optimálne výsledky mixovania

  Planetárny pohyb nástroja na spracovanie cesta a hlavica zariadenia zaisťujú, že je pokrytá každá časť nádoby, takže pri šľahaní dosiahnete hladkú a homogénnu textúru.

 • Sada na cesto

  Patentovaná technológia Flex na ľahké šľahanie, plastový šľahač na prípravu ľahkého cesta a antikorový hák na spracovanie hutného cesta. S kuchynským robotom Wizzo dokážete pripraviť všetky druhy pečených dobrôt!

 • Elegantná mixovacia nádoba z antikorovej ocele

  Wizzo obsahuje antikorovú nádobu s objemom 4 l s ochranným krytom, ktorá sa dokonale hodí na varenie pre celú rodinu. Pripravte si cesto na 40 košíčkov alebo 3 pizze (s priemerom 28 cm, so silnou kôrkou) a potešte rodinu i priateľov!

 • Rýchly a výkonný

  Výkon 700 W a štyri rýchlosti s funkciou pulz pre hladké a rovnomerné mixovanie.

 • Rozšírte svoje možnosti pri pečení

  Kompatibilný so 4 voliteľnými nadstavcami (mixér, sekáčik, mlynček na mäso, strúhadlo/plátkovač), aby ste uspokojili všetky potreby všetkých členov rodiny a uchvátili chuťové poháriky každého z nich.

 • Chýba vám inšpirácia? Ponúkame 25 receptov!

  Kuchárku je možné prebrať z webu Tefal. Obsahuje 25 receptov, ktoré sa nemôžu dočkať, až ich objavíte! Od bežných desiat až po vynikajúce múčniky. 

Funkcie
Príkon 700  
Nastavenie rýchlosti 4  
Pulzná funkcia    
Počet funkcií 3  
Typ funkcií miesiť, hnietiť a šľahať  
Planetárny pohyb    
Kompaktný    
Cesto na chleba 0,8  kg
Cesto na koláč 2,7  kg
Celkový objem nádoby 4  L
Materiál misy Brúsená nerezová oceľ  
Mixér Nie  
Šľahač Áno  
Hnetací hák Áno  
Metlička na šľahanie ano  
Extra miska Nie  
Príslušenstvo k zakúpeniu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.