TEFAL MIX&DRINK BL130A38

MIX&DRINK BL130A38 Zaraďte do svojho denného režimu viac vlákniny a živín

Celkom nový osobný mixér Mix&Drink: zaraďte do svojho denného režimu viac vlákniny a živín. Objavte Mix&Drink, úplne nový minimixér značky Tefal, ktorý vám pomôže každý deň získať viac vlákniny a živín. Vďaka intuitívnemu uzamykaciemu systému nasadzovania a dvom rýchlostiam môžete ľahko pripraviť nekonečnú škálu zdravých smoothies. Začnite konzumovať ovocie a zeleninu bez akýchkoľvek obmedzení!

Zlepšite si svoj každý deň s osobným mixérom Mix&Drink!

S osobným mixérom na smoothie Mix&Drink doplňte do svojho denného režimu viac vlákniny a živín formou lahodných a zdravých nápojov smoothie. Prístroj je vybavený intuitívnym uzamykacím nasadzovaním a umožňuje ľahké použite a umývanie. Jeho špeciálne navrhnutý systém chladenia vzduchom bráni prehriatiu a zaisťuje dlhú životnosť, zatiaľ čo dve rýchlosti vám umožňujú ľahko nastaviť požadovanú hrubosť mixovania vášho smoothie. Sadu končí plastová nádoba s objemom 600 ml na prípravu dvoch porcií naraz. Vychutnajte si viac ovocia a zeleniny v jedinom kroku s osobným minimixérom Mix&Drink!  
Základné fakty
 • Zvýšte svoj príjem vlákniny a živín v jedinom kroku.

  Dokonale rozmixuje ovocie a zeleninu a vy si tak môžete vychutnať smoothie plné živín, ktoré Vám dodá energiu na celý deň.

 • Intuitívny záklapný zámkový systém

  Mix & Drink sa vďaka intuitívnemu zámku ľahko používa a ľahko sa aj čistí.

 • Systém vzdušného chladenia

  Systém chladenia vzduchom pre trvalý výkon: ventilácia motora je navrhnutá tak, aby zabraňovala prehriatiu.

 • 2 rýchlosti pre požadovanú textúru

  Jednoducho prispôsobte textúru vášho smoothie dvomi vyhradenými rýchlosťami: rýchlosť 1 pre krémovú, rýchlosť 2 pre šťavnatú textúru.

 • Plastový džbán s obsahom 600ml

  Ideálny pre jednu alebo dve porcie.

Funkcie
Technológia nožov Nie  
Odnímateľné nože    
Ďalšie funkcie Air Cooling System  
Počet nožov 4  
Farba SILVER  
Materiál nádoby Plast  
Nastavenie rýchlosti 2  
Vhodné do umývačky - detaily blender jug, lid, measuring cap and accessories  
Môže sa umývať v umývačke riadu    

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.

Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.
Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.