TEFAL ON THE GO BL1B1D39

ON THE GO BL1B1D39 Čerstvé smoothie kamkoľvek

S mixérom Tefal On the go si môžete vziať čerstvé a zdravé smoothie kamkoľvek!

Tento mixér na smoothie s intuitívnym uzamykacím systémom sa ľahko používa aj čistí.
Medzi jeho ďalšie výhody patrí 750 ml plastová nádoba, v ktorej si môžete vziať svoje obľúbené smoothie všade so sebou.

 

Referenčné číslo: BL1B1D39

Osobný mixér Tefal: zoberte si svieži a zdravý nápoj kamkoľvek so sebou

S prenosným mixérom ON THE GO si môžete vziať čerstvé a zdravé smoothie kamkoľvek! Tento mixér na smoothie s intuitívnym uzamykacím systémom sa ľahko používa aj čistí. Medzi jeho ďalšie výhody patrí 750 ml plastová nádoba, v ktorej si môžete vziať svoje obľúbené smoothie všade so sebou.  
Základné fakty
 • Vezmite si svoje smoothie so sebou!

  Noste si pripravené smoothie, kamkoľvek len chcete. 750 ml prenosná fľaša priamo z mixéra s Vaším obľúbeným nápojom so sebou, kamkoľvek sa vydáte!

 • Kompaktný malý mixér

  Ideálne na prípravu nekonečného počtu variant smoothie, mliečnych koktejlov a mixovania omáčok alebo uvarených polievok. Kompaktné rozmery mixéru pre jedného alebo pár nezaberú veľa miesta, a zaistia ľahkú a rýchlu prípravu lahodného nápoja

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné nerezové čepele pre rýchle a ľahké čistenie. Neriskujete porezanie nožom pri čistení zvnútra! Po mixovaní ľahko vyčistíte nádobu odmontovaním nožov a ľahkým opláchnutím pod tečúcou vodou. Nádoby a veká môžete taktiež umývať v umývačke.

 • Jednoduché použitie

  Pohodlné ovládanie jedným tlačidlom. Rýchle zostavenie, praktické využitie, ľahké čistenie.

 • Vysoko kvalitná povrchová úprava

  Špičkové antikorové telo môžete postaviť priamo na kuchynskú linku.

Funkcie
Technológia nožov Trojosé nože  
Odnímateľné nože    
Počet nožov 4  
Materiál nádoby Plast  
Funkcia drviča ľadu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.