TEFAL TEFAL MIXÉR FRESHBOOST ČIERNY + 2 FLAŠKY BL181D31

TEFAL MIXÉR FRESHBOOST ČIERNY + 2 FLAŠKY BL181D31 Vzduch vonku, to dobré vo vnútri

Keďže vzduch spôsobuje prirodzenú oxidáciu, mali by sme jeho pôsobenie vylúčiť. Keď ovocie a zelenina začína strácať farbu, ide o znak toho, že prichádzajú o chuť a obsah zdravých živín.

Technológia Nutrikeep™, ktorá je súčasťou vákuových mixérov FreshBoost, vzduch doslova vysaje z nádoby, takže nemôže spôsobiť zhoršenie kvality potravín.

OSOBNÝ VÁKUOVÝ SMOOTHIE MIXÉR FRESHBOOST

Keď začne jablko alebo avokádo tmavnúť po olúpaní, začne strácať svoje kúzlo. Ale naviac vysielajú signál: začínajú strácať živiny. Vákuový mixér FreshBoost všetky živiny zachováva vďaka antioxidačnej technológii: technológii Nutrikeep™. S touto technológiou je vzduch doslova vysatý z nádoby, a tým sa eliminujú príčiny narušenia potravín. Nádoba mixéru FreshBoost funguje ako stabilizované prostredie, v ktorom sú všetky kvality ovocia a zeleniny bezpečne uchované bez toho, aby došlo k ich narušeniu. Vákuový mixér FreshBoost zachováva až 3x viac antioxidačného účinku ovocia a zeleniny, viac chuti a viac sviežich farieb*. S mixérom FreshBoost môžete zvonku vidieť, čo sa deje vo vnútri: Vaše smoothie je jednoducho lákavejšie a chutní ešte zdravšie. Tento pocit je ešte vylepšený homogénnou štruktúrou smoothie, ktorú FreshBoost umožňuje pripraviť. A čo sa týka chuti, FreshBoost ako vždy zachováva intenzitu pôvodnej arómy ovocia alebo čerstvej zeleniny. Vďaka 2 x 600 ml fľaškám na cesty je mixér FreshBoost vyrobený pre ľahké prenášanie, a môže byť s Vami kdekoľvek: keď beháte, pri obede alebo v kancelárii.
Základné fakty
 • Vzduch ostane vonku, to dobré vo vnútri s exkluzívnou technológiou NutriKeep™

  Zachová viac živín ovocia a zeleniny vďaka technológii Nutrikeep™, ktorá vzduch doslova vysaje z nádoby, čím sa eliminujú príčiny narušenia potravín.

 • Čerstvejšie smoothie s až 3x silnejším antioxidačným účinkom*

  FreshBoost zachováva až 3× viac antioxidačného účinku ovocia a zeleniny.*

  * Test vykonaný externým vedeckým laboratóriom v porovnaní s Tefal LN30 týkajúci sa obsahu polyfenolov v jablkovom džúse

 • Lepšia chuť*, homogénnejší.

  FreshBoost zachováva viac arómy čerstvého ovocia a zeleniny.

  * Test vykonaný externým vedeckým laboratóriom v porovnaní s Tefal LN30 týkajúci sa aromatických zložiek jahodového džúsu

 • Viac sviežich farieb* menšia úroveň oxidácie

  S výrobkom FreshBoost budú Vaše pokrmy vyzerať a chutiť dobre. Bude pre Vás skutočným pôžitkom jesť zdravo, kdekoľvek budete

  * Vykonaný test v porovnaní s Tefal LN30 týkajúci sa vizuálneho vplyvu oxidácie na jablkový džús

 • Vysoká kvalita 800 W motor.

  Silný motor pre dokonalé výsledky

 • 4 funkcie pre väčšie pohodlie

  Mixér/vákuum/vákuový mixér/drvič ľadu

 • 2x fľaška na cesty, aby ste si mohli vziať smoothie bohaté na antioxidanty kamkoľvek.

  Vďaka dvom 600 ml fľaškám na cesty je mixér FreshBoost prispôsobený na ľahké prenášanie a môže byť s Vami kdekoľvek: keď beháte, pri obede alebo v kancelárii.

Recepty
Funkcie
Príkon 800  W
Blades Technology No  
Počet nožov 4  
Odnímateľné čepele    
Celkový objem nádoby 0,75  L
Úžitkový objem nádoby 0,60  L
Materiál nádoby Plast  
Nastavenie rýchlosti 4  
Programy mixovanie/vaukovanie/mixovanie a vakuovanie/drvenie ľadu  
Funkcia drviča ľadu    
Farba ČIERNA  
Ďalšie priložené príslušenstvo FĽAŠA NA CESTU  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do umývačky - detaily Jar without blades  

Návod   na použitie