TEFAL ULTRABLEND+ BL936E38

ULTRABLEND+ BL936E38 Uvoľnite skutočnú silu ovocia a zeleniny

S vysokorýchlostným mixérom UltraBlend ukážete svoju super silu vďaka vysokej rýchlosti 45 000 otáčok za minútu - 1,5-krát rýchlejší než bežný mixér!** Choďte ešte ďalej a rozmixujte všetko ovocie a zeleninu do najjemnejšej konzistencie. So šiestimi nožmi technológie Tripl'Ax Pro® a s výkonným motorom zaistí mixér UltraBlend vždy neuveriteľne jemné rozmixovanie surovín. Jeho 6 automatických programov a manuálny ovládač naviac ponúka i nekonečnú škálu možných receptov.

Vysokorýchlostný mixér, s ktorým ukážete svoju super silu

Ukážte svoju super silu s vysokorýchlostným mixérom UltraBlend. Vďaka 45 000 otáčkam za minútu a technológii Tripl'Ax Pro® je 1,5-krát rýchlejší než bežný mixér** a neposkytuje len obyčajné mixovanie, ale rozdrví všetko vaše ovocie a zeleninu do najjemnejšej konzistencie. Jeho 6 nožov z antikorovej ocele poháňa výkonný motor s príkonom 1500 W, ktorý zaistí dokonale jemné výsledky. Vysokootáčkový mixér UltraBlend má dosť sily, aby zvládol najrôznejšie druhy prípravy surovín. Jeho 6 automatických programov (Smoothie, Drvenie ľadu, Horúca polievka (ohrev trením rýchlo rotujúcich čepelí), Sorbet, Orechy, Automatické čistenie) a manuálne ovládanie ponúka nekonečnú škálu receptov. Všetko dopĺňa mimoriadne odolná nerozbitná nádoba s objemom 2 l, piest pre husté zmesi a intuitívny digitálny displej.   ** Systém „Double clic“  

** Systém „Double clic“  

Základné fakty
 • Technológia Tripl'Ax® Pro: revolučná technológia čepelí

  Šesť antikorových nožov kombinuje tri rôzne spôsoby sekania pre zaručenie perfektného mixovania    

 • 45 000 ot/min*

    *45 000 otáčok za minútu: 1,5-krát rýchlejší než bežný mixér**. Čepeľ noža je poháňaná rýchlosťou viac než 460 km/h. ** Systém „Double clic“.    

 • 6 automatických programov

  6 automatických programov pre najrôznejšie druhy príprav a pomalý štart (Smoothie, Drvenie ľadu, Horúca polievka (ohrev trením rýchlo rotujúcich čepelí), Sorbet, Orechy, Automatické čistenie).

 • Motor s príkonom 1500 W s dlhou životnosťou

  Výkonný a odolný, dokonalý na prípravu lahodných domácich štiav, polievok, omáčok a mnohých ďalších jedál.

 • Veľkokapacitná sklenená nádoba

  Ultra odolná nádoba s objemom 2 l (pracovná kapacita) z materiálu Tritan: nerozbitná, nezachytáva pachy, bez BPA

 • Piest

  Mixujte a drvte i tie najhutnejšie suroviny.

 • Intuitívny digitálny displej

  Pre väčší komfort.

Funkcie
Technológia nožov Trojosé nože  
Počet nožov 6  
Farba SILVER  
Dávkovacia šálka    
Prisávacie nožičky pre stabilitu pri použití    
Materiál nádoby Plast  
Funkcia drviča ľadu    
Nastavenie rýchlosti 10  
Môže sa umývať v umývačke riadu    

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ohrievací systém riadi elektrický odpor vyhrievacieho vlákna (nie je to indukčný ohrievací systém).
Náš spotrebič vyhovuje francúzskym/európskym normám z hľadiska emisií rádiových frekvencií, vrátane obmedzenia vystavenia ľudí elektromagnetickým poliam.
Váš spotrebič je vybavený uzemňovacím systémom. Vždy zapojte spotrebič do uzemnenej zásuvky.
Vždy majte na pamäti bezpečnostné opatrenia, ktoré treba vykonať pre používateľov kardiostimulátorov.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.