TEFAL ULTRABLEND COOK

ULTRABLEND COOK Varte a mixujte rôzne chutné teplé i studené pokrmy.

S vysokorýchlostným mixérom Ultrablend Cook s možnosťou varenia objavíte tie najlepšie chute pre vás! Vychutnajte si vďaka precíznej regulácii teploty a technológii Tripl'Ax® Pro ultra hladkú textúru množstva chutných teplých a studených jedál s najlepšou chuťou. Osem automatických programov a výkonný motor zaručuje široké možnosti rýchlej a ľahkej prípravy.

Ultrablend Cook mixér: Uvoľnite viac chutí s receptami teplej aj studenej kuchyne

Vysokorýchlostný ohrievací kuchynský mixér Ultrablend Cook v sebe skrýva to najlepšie pre prípravu rôznych teplých aj studených pokrmov. Pokrmy budú navyše veľmi chutné, vďaka precíznej regulácii teploty, ktorá uvoľňuje tie najlepšie chute. Technológia Tripl'Ax® Pro a jej šesť čepelí z antikorovej ocele poháňaných výkonným 1300W motorom zaisťujú ultra hladké výsledky, zatiaľ čo vysokorýchlostné rozdrobovanie uvoľňuje aróma zachytené v jednotlivých ingredienciách a eliminuje potrebu filtrácie rastlinných nemliečnych tekutín. Rýchlosť 45.000 otáčok za minútu (460km / h) pre 15x jemnejší výsledok mixovania voči štandardným mixérom. Osem automatických programov s funkciou automatického čistenia (polievky, pyré, omáčky, kompót, mandľové alebo sójové mlieko, ľadová triešť, smoothie a mliečny kokteil) významne uľahčuje prípravu rôznych pokrmov. To všetko skvele doplňuje sklenená nádoba odolná voči vysokým teplotám, ktorá umožňuje prechádzať z prípravy studených ingrediencií na teplé pokrmy. Nechýba ani praktický intuitívny digitálny displej.

Uvoľnite viac chuti s receptami teplej aj studenej kuchyne

Základné fakty
 • Vysokorýchlostná Tripl'Ax® Pro technológia: revolučná technológia čepelí

  Šesť antikorových nožov v troch úrovniach zaručuje dokonalé mixovanie.     

 • Bezpečné veko

  Zariadenie sa dá spustiť až po bezpečnom zatvorení veka.

 • default

  45 000 ot/min*

  *45 000 otáčok za minútu: 1,5-krát rýchlejší než klasický mixér** Ostrie noža sa pohybuje rýchlosťou vyššou než 460 km/h. **vs. rad Double-clic.

 • Viečko na riadenie pary

  Na reguláciu úniku pary či pridávanie ingrediencií počas varenia

 • Motor s príkonom 1300 W s dlhou životnosťou

  Výkonný a odolný, dokonalý na prípravu lahodných domácich štiav, polievok, omáčok a mnohých ďalších jedál.

 • Sklenená nádoba odolná voči vysokým teplotám

  Na bezpečné používanie i pri prepínaní z prípravy z vysokých teplôt na nízke.

 • 8 automatických programov plus funkcia automatického čistenia

  Polievky, Pyré, Omáčky, Kompóty, Sójové/Mandľové mlieko, Ľadová triešť, Smoothie, Mliečny kokteil a Automatické čistenie

 • Jemná regulácia teploty

  Presné sledovanie teploty vo vnútri nádoby umožňuje uvoľniť počas varenia tie najlepšie chute a vône.

 • Pre teplú i studenú prípravu

  Varte a mixujte rôzne chutné teplé i studené pokrmy.

 • Intuitívny digitálny displej

  Pre vyššie pohodlie pri odčítavaní zostávajúceho času a aktuálnej rýchlosti pri automatických programoch a tiež pre manuálny výber podľa potreby.

Funkcie
Trojosové čepele    
Materiál nádoby Sklo  
Funkcia drviča ľadu    
Počet nožov 6  
Záruka 2 ROKY  

Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.

Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.
Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.