TEFAL STEELFORCE HB833D38

STEELFORCE HB833D38 Až dvakrát odolnejšie ostrie*

S ručným mixérom Tefal Steelforce si zakaždým užijete konzistentné mixovanie bez námahy. Čepele s titánovým povrchom poskytujú dlhodobý výkon, pretože vydržia ostré až dvakrát dlhšie než tradičné čepele z antikorovej ocele. Za chvíľku pripravíte najrôznejšie pokrmy vďaka výkonnému 1000 W motoru a prípravu budete mať pod absolútnou kontrolou vďaka 20 rýchlostiam, ktoré sa dajú nastavovať bez vypnutia mixéru pomocou intuitívneho a ľahko použiteľného voliča. Nekĺzavá rukoväť poskytuje komfortné používanie. Jednotlivé diely sa dajú ľahko umývať v umývačke. Všetko dopĺňa odmerka s objemom 800 ml, sekáčik s nádobou s objemom 800 ml pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a nadstavec na šľahanie.

Tyčový mixér Steelforce: Odolné ostrie

Radujte sa zakaždým z dlhodobého ostria a mixovania bez námahy vďaka tyčovému mixéru Tefal Steelforce! Jeho čepele s titánovým povrchom poskytujú dlhodobý výkon, pretože vydržia ostré až dvakrát dlhšie ako tradičné čepele z ocele. Vďaka tomu budú vaše výsledky vždy perfektné. Pripravujte rýchlo a ľahko rôzne pokrmy s pomocou vysoko výkonného 1000W motora, ktorý zabezpečuje úplnú kontrolu vďaka 20 rýchlostiam, ktoré možno nastavovať bez vypnutia mixéra intuitívnym a ľahko použiteľným voličom. Nekĺzavá rukoväť poskytuje optimálne komfortné používanie. Jednotlivé diely je možné ľahko umývať v umývačke. Všetko dopĺňa odmerka s objemom 800 ml a sekáčik s nádobou s objemom 800 ml pre ľahké šľahanie a sekanie najrôznejších ingrediencií.

*V porovnaní s tradičnými čepeľami z antikorovej ocele.

Základné fakty
 • Čepele s titánovým povrchom

  Ostrie čepele vydrží až dvakrát dlhšie*, čo zaisťuje dlhodobý výkon, konzistentné výsledky a zakaždým mixovanie bez námahy.

 • Vysoký výkon

  1000 W motor pre mixovanie bez námahy a maximálny výkon

 • 20 rýchlostí + funkcia turbo

  Regulujte rýchlosť bez nutnosti mixér vypínať, pomocou intuitívneho podsvieteného voliča.

 • Ergonomická mäkká rukoväť

  Pre lepšie ovládanie aj s mokrými rukami

 • Odmerná nádoba s objemom 800 ml (celková kapacita)

 • Nádoba na sekanie s objemom 800 ml (celková kapacita)

 • Šľahacia metlička

Funkcie
Príkon 1000  W
Pulzná funkcia    
Technológia ActivFlow    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 20  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Sekáč    
Kapacita sekáčika 500  ml
Metlička na šľahanie    
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vrátane receptov    
Farba Nehrdzavejúca oceľ a čierna  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.