TEFAL BLACK STONE

BLACK STONE Prirodzene odolná  

Riad Tefal Black Stone je perfektnou kombináciou oboch vlastností: vynikajúceho výkonu pri varení a mimoriadnej odolnosti. Rad kuchynského riadu Black Stone je inšpirovaný prírodou a využíva mimoriadne odolný a dokonale nepriľnavý povrch Mineralia+ s prírodnými minerálmi pre varenie bez pridaného tuku s dlhodobým výkonom. Objavte panvicu na vyprážanie, ktorá poskytuje kvalitu na úrovni reštaurácie každý deň, a to od neodolateľne šťavnatej ryby, až po dokonale opečený steak.

Dostupné produkty: 5

Mimoriadne odolný riad Tefal Black Stone

Varenie pri vysokej teplote, abrazívne čistenie... Správne varenie si vyžaduje správny kuchynský riad, ktorý odolá dlhodobému používaniu. Spoločnosť Tefal pevne verí v účinnosť minerálov, a preto sme využili všetku našu odbornosť, aby sme zdokonalili nepriľnavý povrch Mineralia+ pre dlhú životnosť riadu Black Stone. Tento výnimočný riad obsahuje mimoriadne tvrdé minerály a má jedinečnú konštrukciu, ktorá odolá aj tomu nejintenzívnejšiemu vareniu. Budete si môcť vychutnať vyprážané krevety či cuketové kvety a čerešničkou na torte bude, že výberové kúsky mäsa sa vám vždy podaria a zostanú šťavnaté a mäkké vnútri a ideálne chrumkavé zvonku. Súčasťou sú tiež exkluzívne vlastné technológie Tefal pre odolný riad na varenie, ktorý je vyrobený pre dlhú životnosť: Thermo-Signal™ umožňuje dokonalé vyprážanie, takže môžete variť s istotou, a pokročilá indukčná technológia Thermo-Fusion™ + zaistí rovnomerne pripravené jedlo. V spoločnosti Tefal venujeme tú najvyššiu starostlivosť produktom pre domáce varenie, ktoré vyrábame už 60 rokov. Od samého začiatku nás ženie neustála túžba inovovať a vytvárať bezpečné a vysoko výkonné produkty s nekompromisnými štandardmi kvality. Súčasne máme tiež za cieľ rešpektovať životné prostredie a obmedzovať množstvo odpadu. Naše výrobky zaručene neobsahujú PFOA, kadmium, ani olovo a sú vyrábané s využitím našej francúzskej odbornosti a remeselnej zručnosti.
Základné fakty
 • Nepriľnavý povrch Mineralia+ 

  Nepriľnavý povrch Mineralia+ od značky Tefal je obohatený o prírodné minerály a má osvedčené nepriľnavé vlastnosti, ktoré vám umožnia variť ľahko a zdravo deň za dňom.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  Z dôvodu nášho záväzku voči zdravému vareniu s nekompromisnými štandardmi bezpečnosti žiadne naše panvice neobsahujú PFOA, olovo ani kadmium - pre bezstarostné varenie. (Prísnejšie kontroly, ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • Ideálna na prípravu rôznych receptov:

  Ideálny tvar na prípravu jemného lososa, restovanej zeleniny a mnohých ďalších lahodných jedál.

 • THERMO-FUSION™+: Špičková indukčná technológia

  Vďaka extra veľkej ploche panvice v kombinácii s jej hrubým dnom zaručuje Thermo-Fusion™+ rýchly ohrev a homogénne vedenie tepla v panvici pre rovnomerne uvarený pokrm.

 • Všetky typy sporákov, vrátane indukcie.

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Nepriľnavý vnútorný a vonkajší povrch

  Jednoduché čistenie a praktické varenie navrhnuté tak, aby boli vaše každodenné potreby pri varení uspokojené.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Recepty
Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu NEPRIĽNAVÝ MINERÁLIA SURFACE  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna SUPERIOR INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylievací okraj IBA HRNCE  
Typ rukoväte Pevné  
Návod   na použitie