TEFAL INGENIO ECO RESPECT ON

INGENIO ECO RESPECT ON Stohovateľný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť vaše varenie? Stohovateľný riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

Panvica Tefal Ingenio Eco Respect je tou správnou voľbou pre kuchyňu, ktorá berie ohľad na životné prostredie: Zliatina, z ktorej je panvica vyrobená, vyžaduje pri výrobe až o 90 % menej energie než nový hliník*, čím pomáha chrániť životné prostredie a zároveň dosahovať nekompromisný výkon.

Dostupné produkty: 1
 • 3-dielna sada riadu Ingenio Eco Respect On
  3-dielna sada riadu Ingenio Eco Respect On

  Stohovateľný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

** Podľa interných testov.

*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. **** Prísnejšie kontroly, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*****Recyklovaný materiál predstavuje v priemere 85 % celého produktu.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: Odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Titanium nepriľnavý povrch

  Tento odolný povrch s mimoriadne odolnými primárnymi vrstvami zvládne i dlhodobé každodenné varenie a poskytuje nepriľnavý výkon, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch Tefal.

   

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo- Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Pokročilá indukcia

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. [*Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2021 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2020]

 • Bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • 100 %-ne recyklovaný hliník 

  Telo zo 100% recyklovaného hliníka pomáha znížiť dopad na životné prostredie: Recyklovaný hliník vyžaduje pre svoju výrobu až o 90 % menej energie, než primárny hliník.

 • Nezabudnite na recykláciu

  Ekologicky šetrné: Vedeli ste, že naše riady na varenie sú vyrobené z nekonečne recyklovateľného materiálu? Recykláciou riadu na varenie pomáhate šetriť životné prostredie.

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, okrem rukoväTÍ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Healthy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Návod   na použitie