TEFAL INGENIO L9931012

INGENIO L9931012 Stačí jedno cvaknutie a varenie je jednoduché a bezpečné!

Vďaka radu Ingenio a jeho 100 % bezpečnej odnímateľnej rukoväti môžete obyčajným cvaknutím prepínať medzi jednotlivými panvicami. Varte medzi varnou plochou a rúrou na pečenie, podávajte priamo na stôl a uchovávajte pokrmy v chladničke. Vo vašej kuchynskej linke potom oceníte vynikajúcu stohovateľnosť a priestorovú nenáročnosť. Táto sada sklenených pokrievok (24 cm) je ideálna na varenie s vašou panvicou Ingenio.

Referenčné číslo: L9931012

Pozrite sa, čo sa to varí!

Z varnej dosky do rúry, na stôl, do chladničky alebo umývačky riadu, Ingenio je šikovnou odpoveďou na všestranný kuchynský riad. Vďaka priestorovo úspornej a stohovateľnej konštrukcii zaisťuje ľahké uloženie vo vašej kuchynskej linke. Jeho patentovaná bezpečná a odnímateľná rukoväť unesie až 10 kg** a vzťahuje sa na ňu desaťročná záruka*. Nechýba indikátor správnej teploty Thermo-Spot® pre skvele pripravené, chuťove bohaté pokrmy. Získajte lahodné výsledky každý deň s Tefalom, svetovou jednotkou v kuchynskom riade***.

**Táto záruka Tefal nemá vplyv na prípadné zákonné práva spotrebiteľa alebo na práva, ktoré sa nedajú vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči maloobchodnému predajcovi, u ktorého spotrebiteľ výrobok zakúpil.

Základné fakty
 • INGENIO:VŠESTRANNÝ KUCHYNSKÝ RIAD

  Z varnej dosky do rúry, na stôl, do chladničky a do umývačky riadu - to všetko s optimálnou skladovateľnosťou.

 • STOHOVATEĽNÉ POKRIEVKY

  Pokrievky majú sklopné rukoväte, vďaka čomu je možné ľahko stohovať jednu na druhú. Uloženie je tak ľahké a priestorovo nenáročné.

 • OCHRANNÝ SILIKÓNOVÝ KRÚŽOK

  Pokrievky sú vybavené po okraji silikónovým krúžkom, ktorý slúži ako ochrana v prípade pádu pokrievky na zem či iného možného poškodenia.

 • KOMPATIBILNÝ S RADOM RIADU TEFAL INGENIO

  Skvelé na použitie s hrncami a panvicami Tefal Ingenio.

 • default

  Video youtube link

  https://www.youtube.com/watch?v=YjF6MvvW63E&list=PLezRjf0IEpE7JClz0MjhpPcNYwksJIycA

Funkcie
Materiál aktívneho dielu Bakelit/plast  
Typ sklenená pokrievka/silikónový okraj  
Produktová skupina pokrievka  
Návod   na použitie