TEFAL INGENIO MINERALIA FORCE

INGENIO MINERALIA FORCE Zdravé a ľahké varenie na jedno zacvaknutie!

Vďaka radu Ingenio so 100 % bezpečnou odnímateľnou rukoväťou môžete striedať panvice jediným cvaknutím. Varte na platni, presuňte jedlo do rúry, servírujte priamo na stôl a zvyšky uchovávajte v chladničke. V neposlednom rade šetrí stohovateľný dizajn týchto rajníc miesto a zaisťuje ľahké uloženie v skrini.

S nepriľnavou rajnicou Tefal Ingenio Mineralia Force zistíte, že zdravé varenie ešte nikdy nebolo také ľahké. Jej vysoko výkonný nepriľnavý povrch vám dovoľuje použiť len nevyhnutne potrebné množstvo oleja a zachováva pôvodnú chuť zeleniny. Nepriľnavý povrch Mineralia posilnený minerálnymi časticami je mimoriadne odolný a dlho vydrží.  Dno na indukciu Tefal zaručuje rovnomerný rozvod tepla a chutnejšie výsledky. Ľahko sa čistí vďaka nepriľnavému vonkajšiemu povrchu, a je kompatibilná so všetkými druhmi platní, vrátane indukcie.

 

Dostupné produkty: 5

Kuchynský riad Tefal Ingenio Mineralia Force: Zdravé a ľahké varenie na jedno cvaknutie! 

Z platne do rúry, na stôl, do mrazničky alebo umývačky - rad Ingenio predstavuje šikovný a všestranný riad. Stohovateľný dizajn tejto rajnice šetrí miesto a zaisťuje ľahké uchovávanie v skrini. Bezpečná patentovaná odnímateľná rukoväť (predáva sa zvlášť) udrží až 10 kg** a dodáva sa so zárukou desať rokov*. S rajnicou Tefal Ingenio Mineralia Force si môžete dopriať zdravé varenie, aké vám môže ponúknuť len značka Tefal. Vysoko výkonný nepriľnavý povrch Mineralia vám umožní vychutnať si pôvodnú chuť zeleniny. Nepriľnavý povrch Mineralia posilnený minerálnymi časticami je mimoriadne odolný a dlho vydrží. Je vybavená technológiou Thermo-Spot®, ktorá zaisťuje dokonalé restovanie a perfektnú farbu a chuť jedla pri každom použití. Súčasne technológia indukčného dna Tefal zaručuje rovnomerný rozvod tepla po celej nádobe pre lepšie výsledky varenia. Naviac má vysoko odolný nepriľnavý vonkajší povrch, ktorý uľahčuje čistenie. Táto nepriľnavá rajnica Tefal Ingenio Mineralia Force je bezpečná pre vaše zdravie aj životné prostredie, a je kompatibilná so všetkými typmi platní vrátane indukcie.    Získajte každodenné lahodné výsledky varenia so značkou Tefal, svetovou jednotkou v kuchynskom riade***. *Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nemožno vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. ** Podľa interných testov. *** Nezávislý panel 2016, hodnota predajov podľa značiek, definícia kategórie kuchynského riadu
Základné fakty
 • Ingenio: všestranný riad

  Z platne do rúry, na stôl, do chladničky a do umývačky, a k tomu optimálne uloženie.

 • Nepriľnavý povrch TITANIUM MINERALIA: Mimoriadna odolnosť

  Nepriľnavý povrch TITANIUM MINERALIA obsahujúci minerálne častice, ktoré povrch chránia po mnoho rokov, ponúka vysokú odolnosť proti poškriabaniu.

 • default

 • Uschovanie pôvodných chutí

  Vysoko výkonný nepriľnavý povrch Mineralia umožňuje používať len nevyhnutne potrebné množstvo oleja

 • THERMO-SPOT®

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu na restovanie, indikátor Thermo-Spot® úplne sčervená, a zaručuje tak vytvorenie jedla s dokonalou štruktúrou, farbou a chuťou. Získate tak lahodné pokrmy s plnou chuťou každý deň.  

 • Rovnomerne uvarené jedlo

  Indukčné dno Tefal zaisťuje rozvod tepla po celej nádobe, čo znamená, že nie sú žiadne horúce ani chladné miesta, a tým pádom dosiahnete lepšie výsledky.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdrojmi: všetky tepelné zdroje + indukciu  

  Kompatibilná so všetkými druhmi platní, vrátane indukcie (plyn, elektrina, sklokeramická platňa, indukcia) pre úplnú všestrannosť.

 • default

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  * Nezávislý panel 2016, predaj podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu

 • Náš záväzok: Zdravé varenie, ekologické myslenie.

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  * Nezávislý panel 2016, predaj podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu

 • default

 • default

Návod   na použitie