TEFAL Ingenio Daily Chef

Ingenio Daily Chef Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť vaše varenie? Chytrý riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre hrnce a panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

S radom Ingenio Daily Chef si užijete bezstarostné varenie a čistenie vďaka jej vynikajúcej odolnosti. Vďaka jej mimoriadne trvanlivému nepriľnavému povrchu na vnútornej i vonkajšej strane budete varenie milovať.

Dostupné produkty: 2
 • 10-dielna sada Ingenio Daily Chef
  10-dielna sada Ingenio Daily Chef

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • 10-dielna sada Ingenio Daily Chef
  10-dielna sada Ingenio Daily Chef

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

Sada Ingenio Daily Chef: Odolnosť pre každodenné varenie

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Sada Daily Chef je navrhnutá pre ľahšie varenie každý deň. Tento mimoriadne odolný nepriľnavý povrch zaistí, že varenie aj upratovanie bude hračkou, aby ste váš čas v kuchyni strávili príjemne. Objavte ideálnu sadu pre všetky typy tepelnej úpravy jedál, takže nízkotučné varenie bez pridaného tuku budete mať vždy na dosah. K ďalším funkciám patria niektoré z najnovších inovácií značky Tefal, ako je dno Thermo-Fusion ™, ktoré vám zaistí rýchle a rovnomerné varenie a tiež technológia Thermo-Signal ™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre dokonalé vyprážanie. S Daily Chef sa varenie stáva každodennou radosťou!

** Podľa interných testov.

*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.

**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: Odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Nepriľnavý povrch Titanium:

  Tento odolný povrch s mimoriadne odolnými základnými vrstvami zvládne i dlhodobé každodenné varenie a poskytuje nepriľnavý výkon, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch Tefal.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo- Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • Kompatibilné s indukčnými sporákmi 

  Perfektný rozptyl tepla a každý deň rovnomerne uvarené pokrmy vďaka hrubému dnu navrhnutému na odolnosť proti nárazom a prevenciu deformácie v priebehu času.

 • Pokročilá indukcia 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu rajnice pre lahodné, vždy dokonale pripravené jedlá.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Doba na vychladnutie

  Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, okrem rukoväTÍ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Návod   na použitie