TEFAL Ingenio Preference On

Ingenio Preference On Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť domáce varenie? Chytrý riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre hrnce a panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

Rad Tefal Ingenio Preference On je vyrobený z kombinácie nehrdzavejúceho materiálu 18/10 s obzvlášť hrubým dnom vhodným pre indukčné varné dosky a nepriľnavého povrchu Titanium x6, vďaka čomu poskytuje výkon bez kompromisov a odolnosť.

Dostupné produkty: 2
 • 15-dielna sada Ingenio Preference On
  15-dielna sada Ingenio Preference On

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • 13-dielna sada Ingenio Preference On
  13-dielna sada Ingenio Preference On

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Všestranná nádoba na varenie na jedno cvaknutie

Ingenio bolo vyrobené pre zjednodušenie domáce varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac, než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený našou 10-ročnou zárukou. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Úprava proti poškriabaniu, nepriľnavosť a odolnosť: Tá správna voľba panvíc, s ktorými pocítite rozdiel. Panvice Tefal Ingenio Preference On zaisťujú extrémnu výkonnosť a zároveň nekompromisné štandardy kvality. Materiál z nehrdzavejúcej ocele 18/10, úplne nový nepriľnavý povrch proti poškriabaniu TITANIUM vydrží šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardným povrchom Tefal, obzvlášť hrubé dno vhodné pre použitie na indukčnej varnej doske. Tieto panvice boli navrhnuté tak, aby zvládli akúkoľvek kulinársku výzvu, a čo je dôležité, nikdy vás nesklamali svojím výkonom. Povýšte svoje kuchárske umenie na úplne novú úroveň s doposiaľ najlepším kuchynským riadom značky Tefal s nepriľnavým povrchom.

** Podľa interných testov.
*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.
**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy.

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: kúzelná odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Nehrdzavejúca oceľ prvotriednej kvality

  Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť každý deň: 10-ročná záruka vrátane najlepšej antikorovej ocele odolnej voči korózii a robustného dizajnu s mimoriadnym výkonom a odolnosťou bez rizika poškodenia v priebehu času.

 • Nepriľnavý povrch Titanium:

  Náš nepriľnavý povrch s úpravou proti poškriabaniu Titanium obsahuje mimoriadne tvrdé prvky pre maximálnu odolnosť a dlhodobý robustný výkon vydrží až šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardnými povrchmi Titanium značky Tefal.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo- Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z vnútornej strany, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.  

 • Kompatibilné s indukčnými sporákmi 

  Perfektný rozptyl tepla a každý deň rovnomerne uvarené pokrmy vďaka hrubému dnu navrhnutému na odolnosť proti nárazom a prevenciu deformácie v priebehu času.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Produkty sú vyrobené vo Francúzsku s výnimkou rajníc bez špeciálneho povrchu, ktoré sú vyrobené v Číne. Všetky produkty Tefal sa vyrábajú pri dodržiavaní najvyšších štandardov kvality, bez ohľadu na to, kde boli vyrobené.

 • Doba na vychladnutie

  Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

 • Tefal: svetová jednotka vo svete kuchynského riadu

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. [Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2019, maloobchodná hodnota MOC značky, údaje z roku 2018]  

Funkcie
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, okrem rukoväTÍ  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM 6X  
Vonkajší povlak/povrchová úprava VYSOKO LEŠTENÁ NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Návod   na použitie