TEFAL Ingenio Resource

Ingenio Resource Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť vaše varenie? Chytrý riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre rajnice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

Rajnica Tefal Ingenio Eco Respect je tou správnou voľbou pre kuchyňu, ktorá berie ohľad na životné prostredie: Zliatina, z ktorej je rajnica vyrobená, vyžaduje pri výrobe až o 95 % menej energie než nový hliník*, čím pomáha chrániť životné prostredie a zároveň dosahovať výkon bez kompromisov.

Dostupné produkty: 3
 • 3-dielna sada Ingenio Resource
  3-dielna sada Ingenio Resource

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • 10-dielna sada Ingenio Resource
  10-dielna sada Ingenio Resource

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • 4-dielna sada Ingenio Resource
  4-dielna sada Ingenio Resource

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Riad na varenie Eco Respect: Telo zo 100% recyklovaného hliníka

Ingenio bolo vyrobené pre zjednodušenie domáce varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Značka Tefal je priekopníkom v oblasti cirkulárnej ekonomiky a vždy činila kroky na ochranu životneho prostredia. Rad Ingenio Eco Respect ide ešte o krok ďalej: telo panvice obsahuje 100% recyklovaný hliník****. Recyklovaný hliník, z ktorého sú rajnice vyrobené, si vyžaduje pri výrobe až o 95 % menej energie ako nový hliník*. A to všetko je v kvalite a s inováciami bez kompromisov: Povrch Titanium 2X vydrží dvakrát dlhšie než štandardný povrch Tefal. Technológia Thermo-Signal™® indikuje ideálnu začínajúcu teplotu pre dokonalé smaženie a výsledky plné chutí, a zároveň dno Thermo-Fusion™ optimálne vedie teplo a zabezpečuje rovnomerné výsledky.

** Podľa interných testov.

*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. **** Prísnejšie kontroly, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*****Recyklovaný materiál predstavuje v priemere 85 % celého produktu.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: kúzelná odnímateľná rukoväť, rajnica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Telo panvice zo 100 % recyklovaného hliníka

  Ekologicky šetrný dizajn je vyrobený zo 100% recyklovaného hliníka pre zníženie uhlíkovej stopy až o 90 %.
  *Recyklovaný hliník v porovnaní s bežným hliníkom 

  **Recyklovaný materiál predstavuje v priemere 85 % celého produktu.

 • Nepriľnavý povrch Titanium:

  Tento odolný povrch zvládne i dlhodobé každodenné varenie a poskytuje nepriľnavý výkon, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch Tefal.

   

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď rajnica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Pokročilá indukcia

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Nezabudnite na recykláciu

  Ekologicky šetrné: Vedeli ste, že naše riady na varenie sú vyrobené z nekonečne recyklovateľného materiálu? Recykláciou riadu na varenie pomáhate šetriť životné prostredie.

 • Tefal: svetová jednotka vo svete kuchynského riadu*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, okrem rukoväTÍ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Healthy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Removable handle Yes  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Návod   na použitie