MASTERSEAL GLASS

MASTERSEAL GLASS Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass, nádoba 4 v 1 na varenie, servírovanie, uloženie aj prepravu jedál!

Sklenená dóza MasterSeal Glass nádoba 4 v 1, ktorá vám pomôže vo všetkých krokoch vášho varenia.  Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní pripravovať, servírovať, uchovávať a prepravovať potraviny bez starostí. Konečne budete môcť používať jednu nádobu na všetky druhy použitia vďaka tejto špičkovej kombinácii s vynikajúcim tesnením. 

Ľahká príprava, vkusné servírovanie, ľahké uchovávanie a bezpečné prenášanie

Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní pripravovať, servírovať, uchovávať a prepravovať potraviny bez starostí. Konečne budete môcť používať jednu nádobu na všetky druhy použitia vďaka tejto špičkovej kombinácii s vynikajúcim tesnením. 

CLIP & CLOSE Glass Fresh Box will allow you to prepare, serve, store and transport without any trouble. You will finally be able to use one food container for all the usages thanks to the high class combines with superior freshness-seal ! 

Základné fakty
 • Ľahká príprava, vkusné servírovanie, ľahké uchovávanie a bezpečné prenášanie

  Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní pripravovať, servírovať, uchovávať a prepravovať potraviny bez starostí. Konečne budete môcť používať jednu nádobu na všetky druhy použitia vďaka tejto špičkovej kombinácii s vynikajúcim tesnením. 

 • OPTIMÁLNA NA PRÍPRAVU

  Dóza je vyrobená zo 100% borosilikátového skla, ktoré je odolné pri použití v rúre, mimoriadne odolné voči vysokým teplotám. Zaistená je optimálna ochrana proti zmene farby a proti pachom. Naviac sa dá dóza použiť i v mikrovlnnej rúre.

 • BEZPEČNÉ PREPRAVOVANIE

  Tefal Masterseal je 100% tesniaci vďaka technológii tesnenia. Vyšší tlak tesnenia zaisťuje optimálnu ochranu. Dóza sa dá použiť v mikrovlnnej rúre, takže ohrev pripraveného jedla môže prebehnúť priamo v prepravnej dóze. Ideálne na cesty.

 • HYGIENA

  Tesnenie typu Freshness seal zaisťuje, že sú tesnenia a pokrievky pevne spojené. Bez medzier, úplne bez baktérií vďaka vloženému tesneniu.  

 • ZÁRUKA  

  Vyrobené v Nemecku, záruka 30 rokov. Prvý výrobca s certifikátom na uchovávanie detskej stravy. Vysoká kvalita skla: borosilikátové sklo môže lepšie odolať náhlym zmenám teploty a dá sa použiť v prostredí s vysokou teplotou, ako sú rúry.    

 • 100 % ZDRAVOTNE VYHOVUJÚCE      

  Použitie cerfifikovaného spôsobu výroby, bez BPA  

 • MOŽNÉ UMÝVAŤ V UMÝVAČKE RIADU  

  Pre vaše pohodlie sa dóza môže umývať v umývačke.

 • FREEZER SAFE  

Návod   na použitie