TEFAL MASTERSEAL GLASS K3010612 3 L

MASTERSEAL GLASS K3010612 3 L Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass, nádoba 4 v 1 na varenie, servírovanie, uloženie aj prepravu jedál!

Sklenená dóza MasterSeal Glass nádoba 4 v 1, ktorá vám pomôže vo všetkých krokoch vášho varenia.  Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní pripravovať, servírovať, uchovávať a prepravovať potraviny bez starostí. Konečne budete môcť používať jednu nádobu na všetky druhy použitia vďaka tejto špičkovej kombinácii s vynikajúcim tesnením. 

 

Referenčné číslo: K3010612

Ľahká príprava, vkusné servírovanie, ľahké uchovávanie a bezpečné prenášanie.

Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní pripravovať, servírovať, uchovávať a prepravovať potraviny bez starostí. Konečne budete môcť používať jednu nádobu na všetky druhy použitia vďaka tejto špičkovej kombinácii s vynikajúcim tesnením. 
Základné fakty
 • Ľahká príprava, vkusné servírovanie, ľahké uchovávanie a bezpečné prenášanie

  Sklenená dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní pripravovať, servírovať, uchovávať a prepravovať potraviny bez starostí. Konečne budete môcť používať jednu nádobu na všetky druhy použitia vďaka tejto špičkovej kombinácii s vynikajúcim tesnením. 

 • MICROWAVE SAFE

 • OPTIMÁLNA NA PRÍPRAVU

  Dóza je vyrobená zo 100% borosilikátového skla, ktoré je odolné pri použití v rúre, mimoriadne odolné voči vysokým teplotám. Zaistená je optimálna ochrana proti zmene farby a proti pachom. Naviac sa dá dóza použiť i v mikrovlnnej rúre.

 • BEZPEČNÉ PREPRAVOVANIE

  Tefal Masterseal je 100% tesniaci vďaka technológii tesnenia. Vyšší tlak tesnenia zaisťuje optimálnu ochranu. Dóza sa dá použiť v mikrovlnnej rúre, takže ohrev pripraveného jedla môže prebehnúť priamo v prepravnej dóze. Ideálne na cesty.

 • HYGIENA

  Tesnenie typu Freshness seal zaisťuje, že sú tesnenia a pokrievky pevne spojené. Bez medzier, úplne bez baktérií vďaka vloženému tesneniu.  

 • ZÁRUKA  

  Vyrobené v Nemecku, záruka 30 rokov. Prvý výrobca s certifikátom na uchovávanie detskej stravy. Vysoká kvalita skla: borosilikátové sklo môže lepšie odolať náhlym zmenám teploty a dá sa použiť v prostredí s vysokou teplotou, ako sú rúry.  

 • 100 % ZDRAVOTNE VYHOVUJÚCE  

  Použitie cerfifikovaného spôsobu výroby, bez BPA  

 • MOŽNÉ UMÝVAŤ V UMÝVAČKE RIADU  

  Pre vaše pohodlie sa dóza môže umývať v umývačke.

Funkcie
Other features
Dimension 3 L  
Body Material Sklo  
Body Color Priesvitná  
Lid Type CLIP-FRESHNESS SEAL  
Lid Color Červená  
Bottom STANDARD  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do mikrovlnej rúry    
Vodotesný NIE  
Vhodné do mrazničky    
Oven compatibility    
Počet samostatných častí 2  
Počet kusov v balení 1  
   
   
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.