TEFAL EASY CHEF

EASY CHEF Riad s odolným a nepriľnavým povrchom pre každodenné varenie

Odteraz strávite čas v kuchyni príjemnejšie, než kedykoľvek predtým! S riadom Easy Chef od značky Tefal si užijete každodenné bezstarostné varenie a čistenie vďaka jeho vynikajúcej odolnosti. Vďaka jej mimoriadne trvanlivému nepriľnavému povrchu na vnútornej i vonkajšej strane a radu praktických funkcií a inovatívnych technológií budete varenie milovať.

Dostupné produkty: 4

Riad Tefal Easy Chef: Odolnosť pri každodennom varení.

S panvicou na palacinky Easy Chef zabudnete na zdĺhavé čistenie, zaschnuté jedlo a náročnú manipuláciu s ťažkým kuchynským riadom. Tento nový rad odolných hrncov a panvíc od značky Tefal bol navrhnutý tak, aby uľahčoval varenie, a to aj pri intenzívnom používaní. Nepriľnavý povrch vydrží až dvakrát dlhšiev porovnaní so štandardným povrchom Tefal Titanium, takže bude varenie i upratovanie hračkou, aby váš čas v kuchyni bol príjemne strávený. Vychutnajte si lahodné raňajky s panvicou na palacinky, ktorá vykúzli nadýchané, dozlatista opečené palacinky, alebo na nej usmažte pravé francúzske sladké alebo slané palacinky, pripravené k dokonalosti. Ich ľahká konštrukcia umožňuje obzvlášť praktickú manipuláciu, zatiaľ čo ich ergonomická rukoväť zaisťuje optimálny úchop. K ďalším funkciám patria niektoré z najnovších inovácií značky Tefal, ako je dno Thermo-Fusion ™, ktoré vám zaistí rýchle a rovnomerné varenie a tiež technológia Thermo-Signal ™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre dokonalé vyprážanie. S Easy Chef vás varenie baví!  
Základné fakty
 • Obvlášť odolný nepriľnavý povrch

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch Tefal Titanium, je zvlášť trvanlivý a odolný, a to vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 • THERMO-FUSION ™: Pokročilá indukčná technológia

  Vďaka technológii Thermo-Fusion™ Tefal dno panvice zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla a dokonale pripravené jedlá.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdrojmi: Všetky tepelné zdroje + indukcia  

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Tefal: World #1 in Cookware*

  Tefal works hard to ensure perfect cooking results—just one more reason to choose Tefal! [*Source: Euromonitor International Limited, Home and Garden 2019 edition, brand retail value RSP, 2018 data]

 • Energy-efficient cooking 

  Eco-tip : Advanced Thermo-Signal® technology offers the exact starting temperature for perfect searing, ensuring no energy is wasted by letting your cookware heat up too long.

 • Save energy on the stovetop

  Eco-tip: Make sure to use the right fit for your stovetop when cooking to ensure the entire heating area is covered by the base, for more energy-efficient cooking every day.

 • default

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň

 • default

Návod   na použitie