TEFAL ECO RESPECT

ECO RESPECT Telo panvice zo 100 % recyklovaného hliníka

Riad Eco Respect od značky Tefal je kombináciou dokonalých výsledkov a dlhodobého výkonu spolu s ekologickým aspektom výrobku. Predstavuje ideálnu voľbu kuchynského riadu s ohľadom na životné prostredie:  Výroba zliatiny, z ktorej je riad vyrobený, si vyžaduje až o 90 % menej energie ako pri bežnej hliníkovej panvici*. Rad Eco Respect berie ohľad na životné prostredie a zároveň poskytuje nekompromisný výkon. Táto panvica má mimoriadne odolný nepriľnavý povrch TITANIUM PRO, ktorý vydrží až dvarkát dlhšie než štandardný povrch Tefal Titanium

*Recyklovaný hliník v porovnaní s bežným hliníkom

Dostupné produkty: 6

Riad Eco-Respect: Telo panvice zo 100 % recyklovaného hliníka

Značka Tefal je priekopníkom v oblasti cirkulárnej ekonomiky a vždy činila kroky na ochranu životného prostredia. Rad Eco-Respect je ešte o krok ďalej: telo riadobsahuje 100 % recyklovaný hliník. Recyklovaný hliník, z ktorého je riad vyrobený, si vyžaduje až o 90 % menej energie ako nový hliník*. A to všetko v špičkovej kvalite a s inováciami bez kompromisov: Titanium Pro vydrží až dvakrát dlhšie než štandardný povrch Tefal Titanium a zaisťuje dlhodobý výkon s vnútorným a vonkajším nepriľnavým povrchom pre jednoduché čistenie. Technológia Thermo-Signal™® indikuje ideálnu začínajúcu teplotu pre dokonalé smaženie a výsledky plné chutí, a zároveň dno Thermo-Fusion™ optimálne vedie teplo a zabezpečuje rovnomerné výsledky. Objavte nenahraditeľný riad, ktorý je navrhnutý pre perfektné restovanie a varenie bez pridaného tuku, takže vďaka vysoko kvalitnému nepriľnavému povrchu umožňuje zdravú prípravu dokonale chutných jedál. Každý z nás môže prispieť k ochrane planéty, preto pamätajte na recyklovaný kuchynský riad!  *Recyklovaný hliník v porovnaní s bežným hliníkom
Základné fakty
 • 100 % recyklovaný hliník  

  Ekologicky šetrný dizajn je vyrobený zo 100 % recyklovaného hliníka pre zníženie uhlíkovej stopy až o 90 %.*
  *Recyklovaný hliník v porovnaní s bežným hliníkom 

   

   

 • NEPRIĽNAVÝ POVRCH TITANIUM PRO: Vydrží až dvakrát dlhšie*

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch je obzvlášť trvanlivý a odolný vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

  *V porovnaní so štandardom značky Tefal Titanium.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*

  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • THERMO-SIGNAL ™

   

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

   

 •   THERMO-FUSION ™: Pokročilá indukčná technológia  

   

  Vďaka technológii Thermo-Fusion™ Tefal dno panvice zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla a dokonale pripravené jedlá.

 • Glass lid

 • Kompatibilita so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie

 • Vysoko efektívny nepriľnavý vnútorný a vonkajší povrch

  Jednoduché čistenie a praktické varenie navrhnuté tak, aby boli vaše každodenné potreby pri varení uspokojené.

   

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Recepty
Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Vhodné do umývačky riadu Možné umývať v umývačke  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM PRO  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) YES  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Pevné  
Návod   na použitie