TEFAL FLAVOUR

FLAVOUR Dajte vyniknúť chuti

S radom Flavour od značky Tefal získate elegantný riad na varenie, ktorý zabezpečí, že každý pokrm bude chutiť čo najlepšie! Tento riad je vyrobený z liateho hliníka a má nepriľnavý povrch. Zaisťuje dokonalé rozptýlenie tepla pre rovnomerne pripravené výsledky, ktoré povyšujú chuť jedla na novú úroveň!

Dostupné produkty: 7

Riad Tefal Flavour: Dajte vyniknúť chuti

Dajte vyniknúť chuti v každom recepte s elegantným riadom na varenie z liateho hliníka, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako chutí vaše jedlo! Riad Tefal Flavour má úchvatnú konštrukciu z liateho hliníka s vysoko efektívnym nepriľnavým povrchom, ktorý je prísľubom šťavnatých a lahodných výsledkov pri každom varení! Tento riada s nepriľnavým povrchom je vybavený exkluzívnym indikátorom Tefal Thermo-Signal™, ktorý vám indikuje, keď dosiahne ideálnu teplotu na začiatok vyprážania, takže môžete variť s istotou. Je kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek, vrátane indukcie, a má mnoho praktických funkcií, od praktických lievikov a pomocného držiaka po stojacu pokrievku, ktorá uchová povrch kuchyne čistý. S radom Flavour povyšuje značka Tefal chuť na novú lahodnú úroveň!
Základné fakty
 • Dajte vyniknúť chuti

  S riadom Flavour z liateho hliníka dáte vyniknúť chuti vašich obľúbených receptov spolu so všetkou vašou kulinárskou kreativitou, čím zabezpečíte šťavnaté a lahodné výsledky, ktoré chutia rovnako dobre, ako dobre vyzerá váš riad na varenie! 

 • Nepriľnavý povrch Titanium pro:

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie*, je mimoriadne trvanlivý a odolný, a to vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

  *V porovnaní so štandardom značky Tefal Titanium.

 • 100 % bezpečné použitie

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*

  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Thermo-Signal™

  Technológia Thermo-Signal™ indikuje ideálnu teplotu na začiatok tepelnej úpravy jedla, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy, plné chuti, na každý deň.

 • Šikovné lieviky

  Špeciálne navrhnuté s integrovanými lievikmi pre praktické a dokonale presné servírovanie.

 • Šikovné držiaky

  Praktické držadlo pre dynamické a kreatívne varenie.

 • Stojaca pokrievka

  Uchová povrchy kuchyne čisté vďaka dômyselnej stojacej pokrievke.

 • Plne indukčná technológia

  Užite si perfektné rozptýlenie tepla a rovnomerne uvarené pokrmy na každý deň, a to vďaka hrubému dnu, navrhnutému pre odolnosť proti nárazom, ktoré zabraňuje postupnej deformácii.

 • Perfektná kompatibilita

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!

  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Recepty
Funkcie
Materiál Liaty hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Pevné  
Návod   na použitie