TEFAL DELIBAKE

DELIBAKE Úspech chutí sladko

S formou Tefal Delibake si užite sladkú chuť úspechu aj pri tých najzložitejších receptoch! Pečenie je hračka vďaka ľahkému vybratiu z formy, rozmernej základne, ktorá zabraňuje pretečeniu a nepriľnavému povrchu, ktorý sa ľahko čistí. Vašej tvorivosti sa medze nekladú!

Dostupné produkty: 10

Formy na pečenie Tefal Delibake: Sladká chuť úspechu

Rozlúčte sa s momentmi plnými strachu, či sa výsledok podaril, a užívajte si sladkú chuť úspechu. S formou Delibake sú aj tie najzložitejšie recepty bez stresu vďaka odnímateľnému pásu formy, ktorý sa ľahko uvoľňuje, a rozmernej základne s okrajom, ktorá zabraňuje pretečeniu. Základňa nahrádza aj servírovací tanier, čo Vám ušetrí jeden ďalší krok! V neposlednom rade zaisťuje nepriľnavý povrch ľahké čistenie. Forma na pečenie Delibake je vyrobená z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele, s nemeckým know-how, a predstavuje zaručený kľúč k úspechu!
Základné fakty
 • ĽAHKÉ VYKLOPENIE Z FORMY

  Vďaka odnímateľnému pásu sa dajú ľahko vyklopiť aj tie najzložitejšie recepty.

 • ROZMERNÁ ZÁKLADŇA

  Šikovná, rozmerná základňa s okrajom zabraňuje pretečeniu a nahrádza aj servírovací tanier.

 • ĽAHKÉ ČISTENIE

  Ľahké čistenie vďaka nepriľnavému povrchu.

 • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*

  Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

 • VYROBENÉ V NEMECKU

  Vyrobené s nemeckým know-how a remeselnou zručnosťou.

Návod   na použitie