TEFAL ECO RESPECT

ECO RESPECT Plech zo 100% vyrobený z recyklovaného hliníka

Pekáč La Recyclée od značky Tefal je kombináciou dokonalých výsledkov a dlhodobého výkonu spolu s ekologicky ústretovým prevedením. Predstavuje perfektnú voľbu kuchynského riadu s ohľadom na životné prostredie. Táto miska na pečenie je vyrobená zo 100% recyklovaného hliníka, čím pomáha znížiť vplyv na životné prostredie: Výroba recyklovaného hliníka vyžaduje až o 90 % menej energie, než primárny hliník. Objavte plech na pečenie Tefal La Recyclée, ktorý ľahko upečie obľúbené chutné a zdravé pochúťky každej návštevy: dokonale upečené sušienky, rolády a mnoho iných jedál.

Pekáč La Recyclée: Environmentálne zodpovedný pekáč vyrobený zo 100 % recyklovaného hliníka

Zabezpečte úspešnú prípravu všetkých svojich receptov vďaka pekáču Tefal La Recyclée, ktorý je navrhnutý s ohľadom na ochranu našej planéty. Tento pekáč je vyrobený zo 100% recyklovaného hliníka, čím pomáha znížiť vplyv na životné prostredie: Výroba recyklovaného hliníka vyžaduje až o 90 % menej energie, než primárny hliník. A to všetko v nekompromisnej kvalite, pretože nepriľnavý povrch vyvinutý značkou Tefal zaručuje dokonalé vyklopenie a ľahké čistenie.  Naše výrobky zaručene neobsahujú PFOA, kadmium, ani olovo a sú vyrábané s využitím našej francúzskej odbornosti a remeselnej zručnosti.
Základné fakty
 • 100 %-ne recyklovaný hliník

  Telo zo 100% recyklovaného hliníka pomáha znížiť dopad na životné prostredie: Výroba recyklovaného hliníka vyžaduje až o 90 % menej energie, než primárny hliník.

 • Ľahké vyklopenie vďaka nepriľnavému povrchu

  Vyskúšajte dokonalý riad pre každodenné použitie s exkluzívnym nepriľnavým povrchom a vo formáte, ktorý je navrhnutý tak, aby sa z neho dokonale vyklopili všetky vaše obľúbené torty a koláče.

 • Vynikajúce výsledky

  Formy La Recyclée sú vyrobené z robustných a vysokokvalitných materiálov. Umožňujú rozptýliť teplo, čo zaručuje rovnomerné a dokonalé pečenie do zlatohneda.

 • Ľahké čistenie

  Je možné ich umývať v umývačke riadu pre ľahké čistenie a dlhodobý výkon.

 • Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. [*Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2021 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2020]

Funkcie
Materiál Hliník  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie