TEFAL G6 INGENIO ECO RESIST ON

G6 INGENIO ECO RESIST ON Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť vaše varenie? Chytrý riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

Intenzívne varenie si vyžaduje panvicu, ktorá zvládne extrémne podmienky. Panvica Ingenio Eco Resist On má úplne nový povrch TITANIUM ANTI-SCRATCH s vynikajúcou nepriľnavosťou a odolnosťou, ktorá zvládne aj kovové náčinie, čím povýši vaše varenie na novú úroveň.

Dostupné produkty: 4
 • 4-dielna sada Ingenio Eco Resist On
  4-dielna sada Ingenio Eco Resist On

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

** Podľa interných testov.

*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.

**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: Odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Nepriľnavý povrch s titánom

  Vysoko kvalitný povrch značky Tefal s obsahom titánu sa vyznačuje vynikajúcou nepriľnavosťou a zaisťuje jednoduché umývanie a varenie, ktoré zachová živiny a chuť surovín.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď rajnica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Pokročilá indukcia 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu rajnice pre lahodné, vždy dokonale pripravené jedlá.

   

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. [*Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2019 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Doba na vychladnutie

  Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí:
  3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie hmotnosť až 10 kg
  a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobé
  použitie.

Návod   na použitie