TEFAL DAILY CHEF

DAILY CHEF Riad s odolným a nepriľnavým povrchom pre každodenné varenie

Odteraz strávite čas v kuchyni príjemnejšie, než kedykoľvek predtým! S riadom Daily Chef od značky Tefal si užijete každodenné bezstarostné varenie a čistenie vďaka jeho vynikajúcej odolnosti. Vďaka jeho mimoriadne trvanlivému nepriľnavému povrchu na vnútornej i vonkajšej strane a radu praktických funkcií a inovatívnych technológií budete varenie milovať.

Dostupné produkty: 6

Riad Tefal Daily Chef: Odolnosť pri každodennom varení.

S riadom Daily Chef zabudnete na zdĺhavé čistenie, zaschnuté jedlo a náročnú manipuláciu s ťažkým kuchynským riadom. Tento nový rad odolných hrncov a panvíc od značky Tefal bol navrhnutý tak, aby uľahčoval varenie, a to aj pri intenzívnom používaní. Nepriľnavý povrch vydrží až dvakrát dlhšiev porovnaní so štandardným povrchom Tefal Titanium, takže bude varenie i upratovanie hračkou, aby váš čas v kuchyni bol príjemne strávený. Objavte varenie bez tuku a zdravé pokrmy plné chuti vďaka dokonalej panvici pre lahodné restované, dusené a opekané jedlá. Ich ľahká konštrukcia umožňuje obzvlášť praktickú manipuláciu, zatiaľ čo ich ergonomická rukoväť zaisťuje optimálny úchop. K ďalším funkciám patria niektoré z najnovších inovácií značky Tefal, ako je dno Thermo-Fusion ™, ktoré vám zaistí rýchle a rovnomerné varenie a tiež technológia Thermo-Signal ™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre dokonalé vyprážanie. S Daily Chef sa varenie stáva každodennou radosťou!  
Základné fakty
 • Obvlášť odolný nepriľnavý povrch TITANIUM

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch, je zvlášť trvanlivý a odolný, a to vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*
  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • THERMO-FUSION ™: Pokročilá indukčná technológia

  Vďaka technológii Thermo-Fusion™ Tefal dno panvice zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla a dokonale pripravené jedlá.

 • Sklenená pokrievka

  Sledujte varenie jednoducho a pohodlne vďaka elegentnej sklenenej pokrievke.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdrojmi: Všetky tepelné zdroje + indukcia  

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • High-performance non-stick coating inside and out

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

Recepty
Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné do umývačky riadu Možné umývať v umývačke  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM 2X  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) YES  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Pevné  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Expert cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Removable handle No  
Návod   na použitie