TEFAL DAILY CHEF

DAILY CHEF Riad s odolným a nepriľnavým povrchom pre každodenné varenie

Odteraz strávite čas v kuchyni príjemnejšie, než kedykoľvek predtým! S riadom Daily Chef od značky Tefal si užijete každodenné bezstarostné varenie a čistenie vďaka jeho vynikajúcej odolnosti. Vďaka jeho mimoriadne trvanlivému nepriľnavému povrchu na vnútornej i vonkajšej strane a radu praktických funkcií a inovatívnych technológií budete varenie milovať.

Dostupné produkty: 6

Riad Tefal Daily Chef: Odolnosť pri každodennom varení.

S riadom Daily Chef zabudnete na zdĺhavé čistenie, zaschnuté jedlo a náročnú manipuláciu s ťažkým kuchynským riadom. Tento nový rad odolných hrncov a panvíc od značky Tefal bol navrhnutý tak, aby uľahčoval varenie, a to aj pri intenzívnom používaní. Nepriľnavý povrch vydrží až dvakrát dlhšiev porovnaní so štandardným povrchom Tefal Titanium, takže bude varenie i upratovanie hračkou, aby váš čas v kuchyni bol príjemne strávený. Objavte varenie bez tuku a zdravé pokrmy plné chuti vďaka dokonalej panvici pre lahodné restované, dusené a opekané jedlá. Ich ľahká konštrukcia umožňuje obzvlášť praktickú manipuláciu, zatiaľ čo ich ergonomická rukoväť zaisťuje optimálny úchop. K ďalším funkciám patria niektoré z najnovších inovácií značky Tefal, ako je dno Thermo-Fusion ™, ktoré vám zaistí rýchle a rovnomerné varenie a tiež technológia Thermo-Signal ™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre dokonalé vyprážanie. S Daily Chef sa varenie stáva každodennou radosťou!  
Základné fakty
 • Obvlášť odolný nepriľnavý povrch TITANIUM

  Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch, je zvlášť trvanlivý a odolný, a to vďaka špeciálne posilnenej štruktúre a ochrannému povrchu s obsahom titánu.

 • default


   

 • default

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • THERMO-FUSION ™: Pokročilá indukčná technológia

  Vďaka technológii Thermo-Fusion™ Tefal dno panvice zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla a dokonale pripravené jedlá.

 • High-performance non-stick coating inside and out

  Easy cleaning and convenient cooking, designed to meet all your everyday needs.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdrojmi: Všetky tepelné zdroje + indukcia  

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*
  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Sklenená pokrievka

  Sledujte varenie jednoducho a pohodlne vďaka elegentnej sklenenej pokrievke.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • default

Návod   na použitie