TEFAL ELEGANCE

ELEGANCE Výnimočná kvalita za dobrú cenu

Tefal Elegance je radom kvalitných hrncov a panvíc s jednoduchým použitím navrhnutým pre vaše každodenné varenie. Vďaka technológii Thermo-Spot®, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, môžete veľmi jednoducho dosiahnuť perfektné výsledky. Nový, ľahko čistiteľný povrch Titanium Force sa zase postará o dlhodobú nepriľnavosť. Panvica Elegance, navrhnutá na prípravu bohatých porcií plných chuti, prináša pohodlnú rukoväť pre jednoduché uchopenie, a jej hlboký tvar ponúka dostatok priestoru pre rodinnú porciu. Kompatibilná so všetkými sporákmi (plynovými, elektrickými, sklokeramickými) s výnimkou indukcie.

Nepriľnavé panvice Tefal Elegance: Nepriľnavé panvice pre jednoduché a chutné každodenné varenie

Vďaka sade nepriľnavých panvíc a hrncov Tefal Elegance teraz môžete každý deň pripravovať vynikajúce pokrmy. Vďaka ich vysoko účinnému povrchu Titanium Force zaisťujúcemu väčšiu nepriľnavosť nebolo varenie ešte nikdy jednoduchšie. Táto sada hrncov a panvíc, kompatibilná so všetkými varnými doskami s výnimkou indukcie, spája pokročilé funkcie s hlbokými tvarmi pre jednoduchú prípravu vynikajúcich pokrmov. Našou tajnou zbraňou je naviac systém Thermo-Spot, ktorý určuje ideálnu teplotu začiatku varenia a zaisťuje tak jednoduché dosiahnutie bezchybných výsledkov. Extra dlhá, ergonomická rukoväť pomáha pri jednoduchej a efektívnej príprave bohatých pokrmov. Vďaka masívnemu telu zaisťujúcemu vysokú účinnosť dosahuje rad Elegance perfektnú rovnováhu medzi jednoduchým varením a vysokým výkonom.

*Povrch TITANIUM FORCE vydrží až 2x dlhšie než povrch Tefal POWERGLIDE

Základné fakty
 • NEPRIĽNAVÝ POVRCH TITANIUM FORCE: VYDRŽÍ AŽ 2X DLHŠIE*

  Kvalitný nepriľnavý povrch ponúka veľkú odolnosť a nepriľnavosť vďaka tvrdej základnej vrstve s titánovými časticami a holografickej vrstve.

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.      

 • ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE

  Naším cieľom je vyrábať odolné výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

 • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*

  Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

 • VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU

  Rad riadu Tefal Elegance je navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku.

 • VNÚTORNÝ I VONKAJŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH

  Vďaka nepriľnavému povrchu nanesenému zvnútra i zvonku sa riad veľmi ľahko čistí.

 • KOMPATIBILNÝ SO ZDROJMI OHREVU

  Kompatibilná so všetkými sporákmi (plynovými, elektrickými, sklokeramickými) s výnimkou indukcie

   

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla PLYN - ELEKTRICKÁ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Typ rukoväte Pevné  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) IBA PANVICE, HLBOKÉ PANVICE A WOK PANVICE  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM FORCE  
Vylievací okraj ÁNO  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Názov vnútorného povrchu - hrnca TITANIUM EXTRA  
Materiál pokrievky SKLO  

Návod   na použitie