TEFAL EVEREST

EVEREST Nový, extra odolný rad riadu pre dokonalé výsledky varenia

Nepriľnavá indukčná panvica Tefal Everest je perfektným spojencom pre dosiahnutie prirodzených a vynikajúcich výsledkov varenia bez kompromisu z hľadiska trvanlivosti. Vďaka odolnému povrchu spevnenému minerálnymi časticami a jej pohodlnej, na dotyk mäkkej rukoväti dlhé roky uspejete aj pri tých najťažších receptoch!

Nepriľnavý indukčný riad Tefal Everest: Prirodzená chuť pri každodennej príprave

Vďaka svojej výnimočnej technológii povrchu ponúkajú panvice na indukciu Tefal Everest nevídanú trvanlivosť a odolnosť voči všetkým spôsobom každodenného varenia. Vďaka výnimočnému povrchu spevnenému minerálnymi a titánovými časticami je tento rad vysoko odolný voči všetkým druhom kuchynského náčinia aj voči najextrémnejším spôsobom varenia, a zachováva si po dlhé roky svoju nepriľnavosť. Jej nepriľnavý a odolný vonkajší povrch je vhodný na intenzívne každodenné použitie. V neposlednom rade hrá dôležitú úlohu nový indikátor teploty Tefal Thermo-Spot®, ktorý zaisťuje perfektne pripravené a šťavnaté pokrmy plné chutí a vôní. Thermo-Spot® a minerálny povrch sa tak stávajú Vaším dokonalým spojencom pri každodennej príprave prirodzených a chutných pokrmov. Rukoväť bola navrhnutá so zvláštnym povrchom mäkkým na dotyk, zaisťujúcim pohodlné a príjemné uchopenie. Panvica Tefal Everest, ktorá je kompatibilná so všetkými sporákmi, vrátane indukcie, prináša perfektné riešenie pre každodenné varenie.

*Povrch TITANIUM MINERALIA+ vydrží až 2x dlhšie než povrch Tefal TITANIUM FORCE

Základné fakty
 • NEPRIĽNAVÝ POVRCH TITANIUM MINERALIA +: vydrží až 2-krát dlhšie*

  Tento kvalitný nepriľnavý povrch je extrémne odolný proti poškrabaniu a intenzívnemu vareniu vďaka pridaniu obzvlášť tvrdých minerálnych častíc, ktoré chránia povrch po celé roky.

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.      

 • SKLENENÁ POKRIEVKA

  Pre dokonalú kontrolu varenia

 •  KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI TYPMI VARNÝCH DOSIEK, VRÁTANE INDUKČNÝCH 

  Kompatibilná so všetkými sporákmi (plynovými, elektrickými, sklokeramickými) + indukčnými.

 • VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU

  Rad riadu Tefal Everest je navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku.

 • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*

  Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

 • ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE

  Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

Recepty
Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (okrem sklenenej pokrievky)  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, iba pokrievky a príslušenstvo  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu NEPRIĽNAVÝ MINERÁLIA SURFACE  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) IBA PANVICE, HLBOKÉ PANVICE A WOKY  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Pevné  

Návod   na použitie