TEFAL EXTRA

EXTRA Ľahké použitie každý deň

Tefal Extra: dokonalý a ľahko použiteľný rad na varenie na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov každý deň. Rad Tefal Extra bol navrhnutý s cieľom uľahčiť začiatočníkom pri varení dosiahnutie ich najvyššieho potenciálu pomocou pokročilých funkcií pre získanie vynikajúcich výsledkov každý deň. Nový systém Thermo-Spot vám umožňuje rozpoznať ideálnu teplotu pre začiatok varenia na dosiahnutie presnosti a úspešných výsledkov už od prvého dňa. Nový povrch Powerglide zaisťujúci dlhotrvajúcu maximálnu odolnosť povrchu, vysoko komfortná ergonómia a otvorený tvar s okrajmi prispôsobenými na nalievanie tvorí dokonalú sadu na varenie pre začiatočníka.  

Dostupné produkty: 9

Dokonalé výsledky vyplývajú zo spojenia jednoduchého varenia a skvelej chuti.

Tefal Extra, rad na varenie navrhnutý na prípravu lahodných pokrmov bez námahy, sa ľahko používa a má celú škálu funkcií, ktoré začiatočníkom pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky pri varení. Nový systém Thermo-Spot je vašou tajnou zbraňou na rozpoznanie ideálnej teploty pre začatie varenia, čím dosiahnete bezchybné výsledky s absolútnou ľahkosťou. Nový povrch Powerglide, ktorý sa ľahko čistí, zaisťuje dlhotrvajúcu hladkosť, zatiaľ čo ergonomická rukoväť s praktickou opierkou pre palec umožňuje optimálne uchopenie a varenie s absolútnym pohodlím a ľahkosťou. K dispozícii sú pokročilé funkcie pre optimálny výkon pri varení: okraje prispôsobené na nalievanie určené na ľahšie servírovanie, 100 % bezpečný nepriľnavý povrch vo vnútri i zvonku pre ľahké čistenie a ľahká konštrukcia pre väčší komfort. Tefal Extra: optimálne riešenie pre varenie za účelom dosiahnutia vynikajúcich výsledkov každý deň.  
Základné fakty
 • Nepriľnavý povrch POWERGLIDE

  Povrch, ktorý vydrží dlhšie. Výrazne zosilnený povrch s vrstvami s minerálnymi časticami proti poškriabaniu.  

 • default

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® (len pri panviciach) sa sfarbí na červeno, akonáhle panvica dosiahne svoju ideálnu teplotu na skvelé opečenie. Garantuje vynikajúcu textúru, vynikajúcu farbu a vynikajúcu chuť pre pokrmy lahodné a plné chutí každý deň.  

 • VNÚTORNÝ I VONKAJŠÍ NEPRIĽNAVÝ POVRCH

  Vďaka nepriľnavému povrchu nanesenému zvnútra i zvonku sa riad veľmi ľahko čistí.

 • NALIEVACIE OKRAJE

  Okraje sú prispôsobené na nalievanie, pre ľahšie servírovanie pokrmov

 • NÍZKA HMOTNOSŤ

  Ľahšie a pohodlnejšie použitie vďaka nízkej hmotnosti riadu.

 • ERGONOMICKÁ RUKOVÄŤ

  Rukoväť je vybavená opierkou pre palec, aby používanie bolo čo najpohodlnejšie.

 • TEFAL - SVETOVÁ JEDNOTKA V KUCHYNSKOM RIADE*

  Len Tefal ide tak ďaleko, aby vám poskytol vynikajúce výsledky pri varení. To je ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal. * Údaje nezávisle hodnoteného rebríčka, 2016, predaja podľa hodnoty značky, definícia kategórie kuchynského riadu.

 • ZDRAVÉ VARENIE S REŠPEKTOM K PRÍRODE

  Naším cieľom je vyrábať trvanlivé výrobky, ktoré budete môcť používať veľmi dlho, a našu planétu tým vďaka recyklovateľným výrobkom s bezpečným nepriľnavým povrchom (bez PFOA, olova a kadmia) udržiavať zdravú.

 • KOMPATIBILNÝ S TEPELNÝMI ZDROJMI

  Riad Tefal Extra je špeciálne navrhnutý na používanie na plynovom sporáku.

 • default

 • Glass lid 

  with steam vent hole

 • Our commitment: Cooking healthy, thinking eco-friendly.

  We aim to make long-lasting products that you will use for a very long time, while preserving our planet's health, thanks to recyclable products with a safe non-stick coating (no PFOA, no lead, no cadmium).

Funkcie
Materiál Hliník  
Typ rukoväte Pevné  
Vhodné na použitie v rúre ÁNO, DO 175 ⁰C (vrátane sklenenej pokrievky)  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) IBA PANVICE, HLBOKÉ PANVICE A WOK PANVICE  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO  
Vylievací okraj ÁNO  
Druh vnútorného povrchu POWERGLIDE  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Farba vnútornej vrstvy ČIERNA  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Zdroj tepla LEN PLYN  

Návod   na použitie