TEFAL NATURAL FORCE

NATURAL FORCE Prirodzene odolná panvica

Objavte riad Tefal Natural Force, súčasť novej rady kuchynského riadu, ktorú proste musíte mať a ktorá umožňuje zdravé varenie každý deň. Rad Natural Force je inšpirovaný prírodou a používa nový, mimoriadne odolný nepriľnavý povrch Mineralia+. Vďaka prírodným minerálom a nepriľnavým vlastnostiam sa skvele hodí pre nízkotučné varenie. Dlhodobá trvácnosť. Panvica má zabudované najnovšie inovácie značky Tefal: Thermo-Signal™ ukazovateľ správneho začiatku varenia a inováciu Thermo-Fusion+™ pre rýchle a rovnomerné varenie.

Dostupné produkty: 5

Riad Natural Force: Prirodzene odolná

Objavte nový rad riadu Natural Force, ktorú jednoducho každý kuchár musí mať . Povrch Mineralia+ je prvý mimoriadne odolný nepriľnavý povrch značky Tefal, obohatený o prírodný minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výnimočný minerál tvrdý ako železo. Kvôli ochrane jeho prirodzených vlastností sa ťaží priamo zo zeme a pri výrobnom procese sa nepoužívajú a nepridávajú žiadne chemikálie. Výsledkom je povrch obohatený o kalcium, ktorý má osvedčené nepriľnavé vlastnosti pre jednoduché nízkotučné varenie. Celú sadu dopĺňajú najnovšie inovácie značky Tefal: Thermo-Signal™ vám zabezpečí dokonalé vysmážanie jedál a Thermo-Fusion+™ sa postará o rýchle a rovnomerné varenie. Táto vysoko výkonná panvica dodá vášmu domácemu vareniu zdravý rozmer, od chutnej omelety po chrumkavú pečenú rybu, a to vďaka vysoko kvalitnému nepriľnavému povrchu, ktorý zaisťuje dokonale chutné jedlá bez tuku.
Základné fakty
 • Nepriľnavý povrch Mineralia+

  Povrch Mineralia+ od značky Tefal bol obohatený o prírodné minerály a jeho osvedčené nepriľnavé vlastnosti vám umožnia každodenné varenie bez pridania tuku.

 • default

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • Špičková indukčná technológia

  Vďaka extra veľkej ploche panvice v kombinácii s jej hrubým dnom zaručuje Thermo-Fusion™+ rýchly ohrev a homogénne vedenie tepla v panvici pre rovnomerne uvarený pokrm.

 • Nepriľnavý vnútorný a vonkajší povrch

  Jednoduché čistenie a praktické varenie Navrhnuté tak, aby vaše každodenné potreby.pri varení boli uspokojené.

 • Všetky typy sporákov, vrátane indukcie.

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne, čo je ďalší dobrý dôvod, prečo si vybrať značku Tefal!

  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*


  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboli na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Sklenená pokrievka

   

  Sledujte varenie jednoducho a pohodlne vďaka elegantnej sklenenej pokrievke.

   

 • Steaming cooking made easy

  Thanks to its well-designed non-stick steaming basket, prepare healthy steam-cooked meals with total ease (on selected products only)

 • Ideal cutting board for small kitchen

  Thanks to its smart cutting board you can place directly on your stewpot, cooking in smaller kitchens is easier than ever  (on selected products only)

 • default

Návod   na použitie