TEFAL ULTIMATE

ULTIMATE Vytvorené pre dlhodobé používanie

Zohrievanie, vyprážanie, miešanie, restovanie, servírovanie, umývanie, opätovné ohrievanie... Varenie dá veru zabrať! A preto značka Tefal vytvorila rad kuchynského riadu Ultimate, ktorá je navrhnutá na dlhodobé používanie. Riad Ultimate bude vašim spoľahlivým spojencom pri každom varení vďaka obzvlášť odolnému nepriľnavému povrchu Titanium, ktorý vydrží až trikrát dlhšie než štandardný povrch Tefal Titanium, a indukčnej technológii Thermo-Fusion™+ pre rýchle a rovnomerné varenie.

Dostupné produkty: 10

Riad Tefal Ultimate: Výkon, ktorý vydrží

Extrémne rozdiely v teplote, hrubé náčinie, abrazívne čistenie zas a znova... Kuchynský riad dostane v priebehu svojho používania zabrať. A preto značka Tefal použila všetko svoje know-how a navrhla riad s mimoriadne dlhou životnosťou: Ultimate. Či už chcete pripraviť restovanú zeleninu, chrumkavú opečenú rybu alebo dokonale upravený steak, tento riad je ideálne navrhnutý pre široké spektrum výborných receptov. Jej mimoriadne odolný povrch Titanium je posilnený titánovými časticami a poskytuje tak nepriľnavú funkciu, ktorá vydrží až trikrát dlhšie*. Panvica sa môže pochváliť najnovšou indukčnou inováciou Thermo-Fusion™+, ktorá tiež zaisťuje rýchle a rovnomerné vedenie tepla pre rovnomerne uvarené jedlá. To všetko v kombinácii s technológiou Thermo-Signal™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre začiatok dokonalého vyprážania a pokrmy plné chutí. Užite si hodiny varenia bez obáv z poškodenia riadu s radom Ultimate.  *V porovnaní so štandardným povrchom značky Tefal.
Základné fakty
 • Extrémne odolný povrch

  Nový povrch značky Tefal je navrhnutý pre dlhodobú výdrž a zaisťuje nepriľnavú funkciu, ktorá vydrží až trikrát dlhšie než štandardný povrch Tefal Titanium vďaka posilnenému povrchu s titánovými časticami. 

 • THERMO-SIGNAL ™

  Technológia THERMO-SIGNAL™ indikuje ideálnu teplotu pre začiatok varenia, a tak zaručuje dokonalú textúru, farbu a chuť pre lahodné pokrmy na každý deň.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  0 % PFOA, 0 % olova, 0 % kadmia*

  *Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo (Pb) ani kadmium (Cd), čo znamená, že tieto materiály neboly na povrch panvice pridané zámerne. Žiadne uvoľňovanie látok na úrovni 0,005 mg/kg.

 • default

 • default

 • default

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • default

 • Perfektná kompatibilita

  Kompatibilné so všetkými typmi sporákov, vrátane indukcie (plynový, elektrický, keramický, indukčný), všestranné použitie.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Vysoko efektívny nepriľnavý povrch

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • THERMO-FUSION™+

  Vďaka extra veľkej ploche panvice v kombinácii s jej hrubým dnom zaručuje Thermo-Fusion™+ rýchly ohrev a homogénne vedenie tepla v panvici pre rovnomerne uvarené jedlá.

   

 • Sklenená pokrievka

  Sledujte varenie jednoducho a pohodlne vďaka elegantnej sklenenej pokrievke.

Návod   na použitie