TEFAL INGENIO G6 DAILY CHEF ON

INGENIO G6 DAILY CHEF ON Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť vaše varenie? Chytrý riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre hrnce a panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

S radom Ingenio Daily Chef si užijete bezstarostné varenie a čistenie vďaka vynikajúcej odolnosti. Vďaka jej mimoriadne odolnému nepriľnavému povrchu na vnútornej i vonkajšej strane budete varenie milovať.

Dostupné produkty: 3
 • 20-dielna sada Ingenio Daily Chef On
  20-dielna sada Ingenio Daily Chef On

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • 10-dielna sada Ingenio Daily Chef On
  10-dielna sada Ingenio Daily Chef On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • 8-dielna sada Ingenio Daily Chef On
  8-dielna sada Ingenio Daily Chef On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

Sada Ingenio Daily Chef On: Odolnosť pre každodenné varenie

Sada inteligentných hrncov Ingenio bola vyrobená pre zjednodušenie domáceho varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Sada Daily Chef On je navrhnutá pre ľahšie varenie každý deň. Tento mimoriadne odolný nepriľnavý povrch zaistí, že varenie aj upratovanie bude hračkou, aby ste váš čas v kuchyni strávili príjemne. Objavte ideálnu sadu pre všetky typy tepelnej úpravy jedál, takže nízkotučné varenie bez pridaného tuku budete mať vždy na dosah. K ďalším funkciám patria niektoré z najnovších inovácií značky Tefal, ako je dno Thermo-Fusion ™, ktoré vám zaistí rýchle a rovnomerné varenie a tiež technológia Thermo-Signal ™, ktorá indikuje ideálnu teplotu pre dokonalé vyprážanie. S Daily Chef sa varenie stáva každodennou radosťou!

** Podľa interných testov.

*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.

**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: kúzelná odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo- Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Pokročilá indukcia 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá.

 • Kompatibilné s indukčnými sporákmi 

  Perfektný rozptyl tepla a každý deň rovnomerne uvarené pokrmy vďaka hrubému dnu navrhnutému na odolnosť proti nárazom a prevenciu deformácie v priebehu času.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Výrobok je kompletne navrhnutý a vyrobený vo Francúzsku s maximálnym využitím výrobných možností a odborných znalostí.

 • Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Funkcie
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, okrem rukoväTÍ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM 2X  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) YES  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Stackable  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Návod   na použitie