TEFAL INGENIO G6 NATURAL ON

INGENIO G6 NATURAL ON Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť domáce varenie? Chytrý riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre hrnce a panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie!

Objavte sadu Tefal Ingenio Natural on, súčasť novej kolekcie kuchynského riadu, ktorú proste musíte mať a ktorá umožňuje zdravé varenie každý deň. Rad Ingenio Natural On je inšpirovaný prírodou a používa nový, mimoriadne odolný nepriľnavý povrch Mineralia+, ktorý zlučuje minerály a pôsobivé nepriľnavé vlastnosti pre nízkotučné varenie s dlhodobým výkonom.

Dostupné produkty: 5
 • 4-dielna sada Ingenio Natural On
  4-dielna sada Ingenio Natural On

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • 14-dielna sada Ingenio Natural On
  14-dielna sada Ingenio Natural On

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • 8-dielna sada Ingenio Natural On
  8-dielna sada Ingenio Natural On

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • 4-dielna sada Ingenio Natural On
  4-dielna sada Ingenio Natural On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie

 • 3-dielna sada Ingenio Natural On
  3-dielna sada Ingenio Natural On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie

Sada Ingenio Natural On: Prirodzene odolný

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac, než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Objavte Natural Force, novinku, ktorú si žiadny kuchár nesmie nechať ujsť. Povrch Mineralia+ je prvý mimoriadne odolný nepriľnavý povrch značky Tefal, obohatený o minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výnimočný minerál tvrdý ako železo. Kvôli ochrane jeho prirodzených vlastností sa ťaží priamo zo zeme a pri výrobnom procese sa nepoužívajú a nepridávajú žiadne chemikálie. Výsledkom je povrch obohatený o kalcium, ktorý má osvedčené nepriľnavé vlastnosti pre jednoduché nízkotučné varenie. Sadu dopĺňajú najnovšie inovácie značky Tefal: Technológia Thermo-Signal™ pre dokonalé vyprážanie a Thermo-Fusion™ pre rýchle a rovnomerné varenie.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. ** Podľa interných testov. *** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. **** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: Odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Nepriľnavý povrch Mineralia+

  Náš nepriľnavý povrch Mineralia+ je obohatený o mimoriadne odolné minerály a má extrémne dlhú životnosť, čo uľahčuje každodenné zdravé varenie.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Technológia Thermo-Signal®

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

   

 • Pokročilá indukcia 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonale pripravené jedlá.

 • Nenahraditeľný formát

  Na zdravé recepty plné chuti, ako sú rybie filé s citrónom a kôprom, pečená špargľa a chrumkavé zeleninové burgery bez pridaného tuku.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

   

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Kompletne navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie.

   

 • Tefal: svetová jednotka vo svete kuchynského riadu*

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. [*Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2019 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]

   

 • Doba na vychladnutie

  Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

Návod   na použitie