TEFAL Ingenio Easy Cook & Clean

Ingenio Easy Cook & Clean Ingenio, zjednodušte si varenie!

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť domáce varenie? Inteligentný riad Ingenio je všetko, čo potrebujete. Odnímateľná rukoväť pre hrnce a panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad Ingenio: Zjednodušte si varenie! Každý vie, že príprava lahodných jedál zaberie čas, a preto by upratovanie kuchynského riadu mal byť rýchly proces.

Rad Tefal Ingenio Easy Cook & Clean bol navrhnutý tak, aby vám každý deň zjednodušoval život vďaka nepriľnavým povrchom vnútri aj vonku pre ľahké a nepracné čistenie a dosiahnutie dokonalých výsledkov pri varení.

Dostupné produkty: 3
 • 10-dielna sada Ingenio Easy Cook N Clean
  10-dielna sada Ingenio Easy Cook N Clean

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • 10-dielna sada Ingenio Easy Cook N Clean
  10-dielna sada Ingenio Easy Cook N Clean

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • Súprava riadu Tefal Ingenio Easy Cook & Clean Red L1529302 12 ks
  Súprava riadu Tefal Ingenio Easy Cook & Clean Red L1529302 12 ks

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Ingenio Easy Cook and Clean: 100% ľahké čistenie  

Inteligentný riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Nová sada riadu na varenie Ingenio Easy Cook & Clean dosahuje vynikajúce výsledky bez námahy. Objavte kuchynský riad s nepriľnavým vnútorným aj vonkajším povrchom pre ľahké a bezstarostné čistenie, ktoré už nemôže byť jednoduchšie. Vysoko kvalitný povrch Titanium má vysokú odolnosť, zatiaľ čo dno s funkciou rozptýlenia tepla zaisťuje optimálne vedenie tepla pre rovnomerne uvarené jedlo. Pri domácom varení vykúzlite dokonalé jedlá, či už ide o každodenné varenie alebo víkendové hostiny pre celú rodinu. Značka Tefal ponúka kuchynský riad, ktorý urýchli proces čistenia, takže získate viac času na to, čo je naozaj dôležité.

** Podľa interných testov.
*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.
**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

*Neuchovávajte kyslé pokrmy. 

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: kúzelná odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Nepriľnavý povrch Titanium

  Vysokokvalitný povrch značky Tefal s obsahom titánu sa vyznačuje vynikajúcou nepriľnavosťou a zaisťuje ľahké umývanie a varenie, ktoré zachová živiny a chuť surovín.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo- Spot® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Čistenie vnútornej i vonkajšej strany so 100 % účinkom

  Objavte možnosť rýchleho a jednoduchého umývania vďaka produktu s nepriľnavým povrchom vnútri aj vonku, čo zabezpečí ochranu pred plameňmi.

 • Dno s funkciou rozptýlenia tepla

  Dno s funkciou rovnomerného rozptýlenia tepla po povrchu panvice pre jedinečne rovnomerné výsledky varenia.

 • Kompatibilita s varnými doskami, okrem indukcie

  Plne kompatibilný so všetkými varnými doskami – plyn, elektrina aj keramika – s výnimkou indukcie

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Kompletne navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie.

 • Svetová jednotka vo svete kuchynského riadu*

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. [*Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]

 • Varenie šetrné voči životnému prostrediu:

  Ekologicky šetrné: Rad TEFAL vám umožňuje variť bez pridaného tuku. Je to nielen zdravé, ale aj ekologické. Obmedzenie spotreby živočíšnych proteínov je kľúčové pre zníženie nášho negatívneho vplyvu na životné prostredie. Týka sa to okrem iného aj mliečnych produktov, ako je maslo.

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla PLYN - ELEKTRICKÁ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Druh vnútorného povrchu TITANIUM  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Product specificity Stackable  
Návod   na použitie