TEFAL Ingenio Natural Force

Ingenio Natural Force Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť domáce varenie? Ingenio je všetko, čo potrebujete. Dokúpiteľná odnímateľná rukoväť (1) pre panvicu kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Ingenio: Zjednodušte si varenie!
Objavte panvicu Tefal Ingenio Natural Force, súčasť novej kolekcie kuchynského riadu, ktorú proste musíte mať a ktorá umožňuje zdravé varenie každý deň. Rad Ingenio Natural Force je inšpirovaný prírodou a používa nový, mimoriadne odolný nepriľnavý povrch Mineralia+, ktorý zlučuje minerály a pôsobivé nepriľnavé vlastnosti pre nízkotučné varenie s dlhodobým výkonom.

Dostupné produkty: 6
 • Wok panvica Tefal Ingenio Natural Force L3967702 26 cm
  Wok panvica Tefal Ingenio Natural Force L3967702 26 cm

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

 • Rajnica Tefal Ingenio Natural Force L3962802 16 cm
  Rajnica Tefal Ingenio Natural Force L3962802 16 cm

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

 • Hlboká panvica Tefal Ingenio Natural Force L3968302 22 cm
  Hlboká panvica Tefal Ingenio Natural Force L3968302 22 cm

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

 • Panvica Tefal Ingenio Natural Force L3960402 24 cm
  Panvica Tefal Ingenio Natural Force L3960402 24 cm

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

 • Panvica Tefal Ingenio Natural Force L3960602 28 cm
  Panvica Tefal Ingenio Natural Force L3960602 28 cm

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

 • Rajnica Tefal Ingenio Natural Force L3963002 20 cm
  Rajnica Tefal Ingenio Natural Force L3963002 20 cm

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!  

Ingenio Natural Force: Prirodzene odolný

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej dokúpiteľnej odnímateľnej rukoväti (1), ktorá je viac, než obyčajným módnym doplnkom: mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Objavte Natural Force, novú rajnicu, ktorú si žiadny kuchár nesmie nechať ujsť. Povrch Mineralia+ je prvý mimoriadne odolný nepriľnavý povrch značky Tefal, obohatený o minerál kalcium-silikát. Kalcium-silikát je výnimočný minerál tvrdý ako železo. Kvôli ochrane jeho prirodzených vlastností sa ťaží priamo zo zeme a pri výrobnom procese sa nepoužívajú a nepridávajú žiadne chemikálie. Výsledkom je povrch obohatený o kalcium, ktorý má osvedčené nepriľnavé vlastnosti pre jednoduché nízkotučné varenie. Sadu dopĺňajú najnovšie inovácie značky Tefal: Technológia Thermo-Signal™ pre dokonalé vyprážanie a Thermo-Fusion™ pre rýchle a rovnomerné varenie.

** Podľa interných testov.
*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.

**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami. *Neuchovávajte kyslé pokrmy. 
Predáva sa samostatne

*Neuchovávajte kyslé pokrmy.

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: Odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • Dokúpiteľná odolná odnímateľná rukoväť

  Odnímateľná rukoväť pre náročné použitie bez starostí: 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený 10-ročnou zárukou kvality pre dlhodobý výkon.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Nepriľnavý povrch Mineralia+

  Náš nepriľnavý povrch Mineralia+ je obohatený o mimoriadne odolné minerály a má extrémne dlhú životnosť, čo uľahčuje každodenné zdravé varenie.

 • Technológia Thermo-Signal®

  Keď rajnica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal® sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Ľahké čistenie

  Objavte kuchynský riad navrhnutý tak, aby spĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko účinným nepriľnavým povrchom z oboch strán, pre jednoduché čistenie a praktické varenie.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Pokročilá indukcia

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu rajnice pre lahodné, vždy dokonale pripravené jedlá.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Kompletne navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku v súlade s nekompromisnými štandardmi kvality, ktoré zaisťujú najlepšie remeselné spracovanie.

 • Doba na vychladnutie

  Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

 • Tefal:  svetová jednotka vo svete kuchynského riadu*

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal.

  *Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2019 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018

Funkcie
Materiál Hliník  
Zdroj tepla INDUKCIA - PLYN - ELEKTRICKÉ DOSKA - sklokeramika - HALOGEN  
Vhodné na použitie v rúre VŠETKO OKREM rukoväťtí A POKRIEVOK  
Vhodné do umývačky riadu ÁNO, okrem rukoväTÍ  
Druh vnútorného povrchu NEPRIĽNAVÝ MINERÁLIA SURFACE  
Thermo-Spot® (indikátor teploty) Yes  
Vonkajší povlak/povrchová úprava NEPRIĹNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA  
Vylievací okraj ÁNO  
Typ rukoväte Odnímateľná  
Cooking surface Mineralia stone effect  
Cooking style Healthy cooking  
Product specificity Stackable  
Vnútorný povlak/povrchová úprava NEPRIĽNAVÝ  
Návod   na použitie