TEFAL Ingenio Unlimited ON

Ingenio Unlimited ON Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

Hľadáte spôsob, ako zjednodušiť vaše varenie? Odnímateľná rukoväť pre panvice kvôli jednoduchému premiestneniu z varnej dosky do rúry a chladničky*? Máme. Stohovateľný dizajn pre úsporu miesta v kuchyni? Nech sa páči. Stohovateľný riad a panvice Ingenio: Zjednodušte si varenie!
Extrémne varenie si vyžaduje kuchynské panvice, ktoré zvládnu extrémne podmienky. Panvice Tefal Unlimited On majú úplne nový povrch TITANIUM ANTI-SCRATCH s vynikajúcou nepriľnavosťou a odolnosťou, ktorá povýši vaše výsledky v kuchyni na novú úroveň a zvládne aj kovové náčinie.

Dostupné produkty: 6
 • 13-dielna sada Ingenio Unlimited On
  13-dielna sada Ingenio Unlimited On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie

 • 13-dielna sada Ingenio Unlimited On
  13-dielna sada Ingenio Unlimited On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie

 • 4-dielna sada Ingenio Unlimited On
  4-dielna sada Ingenio Unlimited On

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • 8-dielna sada Ingenio Unlimited On
  8-dielna sada Ingenio Unlimited On

  Inteligentný riad Ingenio, zjednodušte si varenie!

 • 5-dielna sada Ingenio Unlimited On
  5-dielna sada Ingenio Unlimited On

  Chytrý riad Ingenio, zjednodušte si varenie

 • 3-dielna sada Ingenio Unlimited On
  3-dielna sada Ingenio Unlimited On

  Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

Tefal Ingenio Unlimited On: mimoriadne odolný 

Riad Ingenio bol vyrobený pre zjednodušenie varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky* vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac než obyčajným módnym doplnkom:  3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg** a je chránený našou 10-ročnou zárukou***. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Úprava proti poškriabaniu, nepriľnavosť a odolnosť: Tá správna voľba panvíc, s ktorými pocítite rozdiel. Panvice Tefal Unlimited On zaisťuje extrémnu odolnosť a zároveň nekompromisné štandardy kvality. Úplne nový nepriľnavý povrch TITANIUM Anti-Scratch vydrží šesťkrát dlhšie v porovnaní so štandardným povrchom značky Tefal a zlučuje v sebe praktickosť nepriľnavého povrchu a mimoriadnu odolnosť proti poškriabaniu, ktorá zvládne aj kovové náčinie. Tieto nepriľnavé panvice boli navrhnuté tak, aby zvládli akúkoľvek kulinársku výzvu, a čo je dôležité, nikdy vás nesklamali svojím výkonom. Povýšte svoje kuchárske umenie na úplne novú úroveň s doposiaľ najlepším kuchynským riadom značky Tefal s nepriľnavým povrchom.

** Podľa interných testov. *** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil. **** Prísnejšie kontroly, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.

Základné fakty
 • Riad na varenie, ktorý zvládne čokoľvek

  Hladký priebeh varenia každý deň! Všetko, čo potrebujete na uľahčenie každodenného varenia doma: Odnímateľná rukoväť, panvica vhodná do rúry aj do chladničky* a úsporný stohovateľný dizajn.

 • 100 % bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, ako vyžadujú platné súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Prémiová indukcia 

  Extra veľká plocha panvice v kombinácii s jej hrubým dnom, Thermo-Fusion™+ zaručuje rýchly ohrev a rovnomerne uvarené, dokonale pripravené jedlá.

 • Ľahké čistenie

  Objavte riad na varenie navrhnutý tak, aby napĺňal vaše každodenné potreby pri varení, s vysoko efektívnym nepriľnavým vnútorným aj vonkajším povrchom pre ľahké čistenie a pohodlné varenie.

 • Perfektná kompatibilita

  Plne kompatibilný so všetkými typmi varných dosiek: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

 • Prémiová indukcia

  Extra veľká plocha panvice v kombinácii s jej hrubým dnom, Thermo-Fusion™+ zaručuje rýchly ohrev a rovnomerne uvarené, dokonale pripravené jedlá.

 • Vyrobené vo Francúzsku

  Navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku s využitím špičkovej remeselnej zručnosti a odbornosti.

 • Doba na vychladnutie

  Šetrné k životnému prostrediu: Pred odložením do chladničky nechajte kuchynský riad vychladnúť, aby ste znížili množstvo energie potrebnej na udržanie nízkej teploty v chladničke.

 • Tefal:  svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Tefal usilovne pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky varenia vždy, keď vkročíte do kuchyne – skrátka jeden ďalší dôvod, prečo si vybrať Tefal!
  *Zdroj :Euromonitor International Limited, vydanie Dom a záhrada 2019, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Návod   na použitie