Glass Lids

Glass Lids Kompatibilná s radmi výrobkov značky Tefal
 • Dobrá manipulácia.
 • Otvor na paru.

Kompatibilná na dosiahnutie jednoduchosti vo vašej kuchyni!

Na zjednodušenie vášho života je tu rad kvalitných pokrievok kompatibilných s týmito radmi kuchynského riadu značky Tefal:

SO TASTY, SATISFACTION, SOFT LINE, SENSORIELLE, SENSATION, COMFORT TOUCH, SMART TOUCH, FLAVOUR, VOLUPTY, PRO SERIES, TALENT, HOME CHEF, PRO SELECTION.
 
S kompatibilnou pokrievkou získajte to najlepšie príslušenstvo na prípravu vlastných jedál!
 • Sklenená pokrievka s okrajom z nehrdzavejúcej ocele na ľahké sledovanie.
 • Polovypuklý tvar na lepšie udržanie tepla.
 • Otvor na paru umožňuje únik nadbytočnej pary.
 • Nevyhnutná rukoväť Armatal značky Tefal.

K dispozícii v 6 rôznych veľkostiach!

 • 20 cm / 24 cm / 26 cm / 28 cm / 30 cm / 32 cm
Základné fakty
 • R-Compatible-B1.png

  Dobrá manipulácia

 • R-Compatible-B2.png

  Otvor na paru

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Používajte umelohmotnú hubku na čistenie nepriľnavých povrchov, teplú vodu a tekutý prostriedok na umývanie riadu. Na riad z nehrdzavejúcej ocele odporúčame používať špecializované prostriedky na čistenie povrchov z nehrdzavejúcej ocele.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Skupina SEB zaviedla na svojich výrobkoch značky Tefal/T-fal s nepriľnavým povrchom ako súčasť záväzku dodržiavania kvality uvádzanie ekologickej informácie „Zdravie a životné prostredie“. Tento záväzok zaručuje neprítomnosť PFOA, olova a kadmia v povrchoch Tefal/T-fal a neškodnosť našich výrobkov značky Tefal s nepriľnavým povrchom pre životné prostredie a spotrebiteľa. Táto ekologická informácia je založená na pravidelných analýzach, ktoré vykonávajú nezávislé laboratóriá v mnohých krajinách (INERIS vo Francúzsku, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS v Spojenom kráľovstve, FABES Labs v Nemecku, MB Labs v Kanade a SGS v Číne) (odkaz na stránky laboratórií). Tento záväzok sa uvádza na webových stránkach značky Tefal/T-fal, rovnako ako na obaloch kuchynského riadu značky Tefal s nepriľnavým povrchom.