TEFAL Tefal Colorfood Škrabka

Tefal Colorfood Škrabka Rýchle a jednoduché lúpanie ovocia a zeleniny
Zoznámte sa s novým najlepším kuchynským nástrojom: škrabkou Tefal ColorFood. Či už ide o lúpanie ovocia na rýchle občerstvenie alebo čistenie a prípravu ingrediencií na pokrm, túto škrabku s dvojitou zúbkovanou čepeľou môžete použiť na všetky takéto činnosti. Táto škrabka je vhodná pre ľavákov aj pravákov, má špeciálne navrhnutú rukoväť pre úplné pohodlie a integrovaný odstraňovač očiek na zemiaky na jednoduché odstraňovanie škvŕn, semienok a jadierok. Objavte celú kolekciu a obohaťte svoju kuchyňu ešte dnes!

Referenčné číslo: K2731404

Škrabka Tefal ColorFood: Rýchle a jednoduché čistenie ovocia a zeleniny

Škrabka na potraviny Tefal ColorFood je vhodná v mnohých situáciách – pri lúpaní ovocia na raňajky, príprave surovej zeleniny na jedlo alebo pri lúpaní rýchlej desiaty. Kolekcia ColorFood od spoločnosti Tefal obsahuje kuchynské nože a škrabku na zeleninu, ktoré sú vhodné na každú príležitosť. Či už ste doma alebo na cestách, na piknikoch, grilovačkách, pracovných večierkoch a podobne, objavte tieto kuchynské potreby na každú príležitosť.
Základné fakty
 • Dokonalá kuchynská škrabka

  Škrabka s dvojitou vrúbkovanou čepeľou je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým vašim každodenným potrebám, od šúpania čerstvého ovocia pri raňajkách až po prípravu surovej zeleniny na jedlo alebo prípravu dokonalej desiaty.

 • Dvojitá vrúbkovaná čepeľ

  Vďaka dvojitej zúbkovanej čepeli je to dokonalá škrabka: ošúpte všetky druhy ovocia a zeleniny vrátane tých najjemnejších šupiek.

 • Pohodlná manipulácia

  Špeciálne navrhnutá rukoväť pre úplné pohodlie a jednoduchú manipuláciu.

 • Integrovaný odstraňovač zemiakových očiek

  Zemiakové očká alebo kôstky a semená sa ľahko odstránia hornou časťou škrabky

 • Vhodná pre pravákov aj ľavákov

  Vďaka symetrickej rukoväti a obojstrannej čepeli je táto škrabka určená do pravej aj ľavej ruky

 • Kolekcia ColorFood

  Objavte všestrannú kolekciu spoľahlivých kuchynských nožov a škrabiek na zeleninu na každodenné použitie, na jednoduché krájanie a atraktívny dizajn, ktorý farebne rozžiari vašu kuchyňu.

Funkcie
Materiál aktívneho dielu NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ  
Rozmery 17 CM  
Farba rukoväte Čierna  
Typ SHAPE I  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.