TEFAL Tefal Colorfood Sada 3 kusov kuchynských nožov

Tefal Colorfood Sada 3 kusov kuchynských nožov Rýchle a jednoduché krájanie ostrými kuchynskými nožmi
Zoznámte sa so svojimi novými kuchynskými nožmi, ktoré ponúkajú vysoký výkon a všestrannosť na každú príležitosť. Trojdielna súprava kuchynských nožov Tefal ColorFood – vrátane zúbkovaného úžitkového noža (10 cm), príborového noža (8 cm) a zúbkovaného príborového noža (8 cm) – zaručuje dokonalé výsledky pri krájaní čerstvého chleba, krájaní zeleniny alebo mäsa a príprave dokonalého občerstvenia a iných jedál. Nože majú jemne štruktúrovanú rukoväť na pohodlnú manipuláciu a čepeľ z nemeckej nehrdzavejúcej ocele na ľahké krájanie. Objavte celú kolekciu a obohaťte svoju kuchyňu ešte dnes!

Referenčné číslo: K273S304

Súprava kuchynských nožov Tefal ColorFood: Rýchle a jednoduché krájanie

Súprava kuchynských nožov Tefal ColorFood je ideálna na široké spektrum použitia – so zúbkovaným úžitkovým nožom, príborovým nožom a zúbkovaným príborovým nožom ponúka úplné pohodlie od raňajok až po koktaily a mnoho ďalšieho. Kolekcia ColorFood od spoločnosti Tefal obsahuje kuchynské nože a škrabku na zeleninu, ktoré sú vhodné na každú príležitosť. Či už ste doma alebo na cestách, na piknikoch, grilovačkách, pracovných večierkoch a podobne, objavte tieto kuchynské potreby na každú príležitosť.
Základné fakty
 • Dokonalé kuchynské nože

  Objavte sadu kuchynských nožov navrhnutých tak, aby vyhovovali všetkým vašim každodenným potrebám, od krájania čerstvého chleba pri raňajkách až po krájanie zeleniny či mäsa pri jedle alebo prípravu dokonalej desiaty.

 • Maximálna všestrannosť

  Dokonalá viacúčelová súprava nožov – obsahuje zúbkovaný univerzálny nôž, príborový nôž a zúbkovaný príborový nôž – na krájanie zeleniny, krájanie syra alebo chleba, natieranie masla/džemov a iné príležitosti.

 • Nemecká nehrdzavejúca oceľ

  Vysoko kvalitné čepele z nemeckej nehrdzavejúcej ocele.

 • Pohodlná manipulácia

  Jemne štruktúrované rukoväte pre úplné pohodlie a jednoduchú manipuláciu.

 • Vhodné na každú príležitosť

  Predstavujeme vám všestranného pomocníka, ktorý sa hodí na každú príležitosť: Pri jedení doma alebo na cestách, na piknikoch, pracovných stretnutiach, grilovačkách a na mnohých ďalších.

 • Kolekcia ColorFood

  Objavte všestrannú kolekciu spoľahlivých kuchynských nožov a škrabiek na zeleninu na každodenné použitie, na jednoduché krájanie a atraktívny dizajn, ktorý farebne rozžiari vašu kuchyňu.

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.