TEFAL Panvica Daily Expert 32 cm

Panvica Daily Expert 32 cm Odolný nepriľnavý povrch na každodenné varenie
S panvicou Daily Expert od značky Tefal objavíte ľahkosť domáceho varenia! Táto nenahraditeľná panvica je vybavená rukoväťou s optimalizovaným úchopom a má hlboký tvar pre jednoduchšie domáce varenie, navyše obsahuje exkluzívne funkcie značky Tefal pre dokonalé výsledky každý deň. Náš odolný a bezpečný nepriľnavý povrch sa ľahko čistí, zatiaľ čo naša inovatívna technológia indikátora teploty je kľúčom k chutným jedlám, ktoré sa vždy vydaria.

Referenčné číslo: C2890802

Nepriľnavá panvica s dlhou životnosťou pre ľahké varenie a dokonalé výsledky

Panvica Tefal Daily Expert je prísľubom ľahkého a pohodlného varenia pri každom použití s inteligentnými funkciami pre ľahké každodenné varenie. Náš odolný a nepriľnavý povrch a tento základný formát panvice je určený pre chutné jedlá, ktoré potešia každého. Od jednoduchých omeliet pre všedný deň až po víkendové burgery, grilované kuracie mäso a mnoho ďalšieho – Daily Expert predstavuje prísľub kvality značky Tefal pre vaše domáce varenie deň čo deň!
Základné fakty
 • Nepriľnavý povrch s dlhou životnosťou

  Tento vysokokvalitný povrch vydrží až 2-krát dlhšie ako štandardný povrch Titanium značky Tefal – pre výkon, ktorý zvládne aj to najintenzívnejšie varenie deň čo deň, pri každom dokonalom jedle.

 • Technológia Thermo-Signal™

  Keď panvica dosiahne ideálnu teplotu, bod Thermo-Signal™ sa sfarbí do červena. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti.

 • Pokročilá indukcia

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zaisťuje rýchle a optimálne vedenie tepla po povrchu panvice pre lahodné, vždy dokonalé jedlá.

 • Výnimočný formát panvice

  Príprava bežných jedál nikdy nebola jednoduchšia: grilované kuracie m]so na dokonalý šalát Caesar, neodolateľné burgery, recepty na raňajky ako sú omelety alebo restovaná zelenina a mnoho ďalšieho.

 • Ergonomická rukoväť s ľahkým uchopením

  Ergonomická, ľahko uchopiteľná rukoväť zaručuje ľahkú manipuláciu a poskytuje bezkonkurenčný komfort a bezpečnosť pri varení.

 • Vynájdené vo Francúzsku

  Ukážka francúzskych odborných znalostí znamená propagáciu štandardov excelentnosti, ktoré sú charakteristické pre naše odvetvia. Naše inovatívne produkty sa vyrábajú vo Francúzsku z vysokokvalitných materiálov a s maximálnou starostlivosťou.

 • Bezpečný nepriľnavý povrch

  V rámci nášho záväzku k nekompromisným štandardom bezpečnosti neobsahujú naše nepriľnavé povrchy v styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy vykonali externé nezávislé laboratóriá s prísnejšími kontrolami, než aké vyžadujú súčasné predpisy pre kontakt s potravinami.

 • Tefal je svetovou jednotkou v oblasti kuchynského riadu

  Spoločnosť Tefal usilovne pracuje na tom, aby boli výsledky varenia vždy dokonalé – o dôvod viac, prečo si vybrať značku Tefal. *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2022, maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2021)

Návod   na použitie